CaliVita

Ár:   4310 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

A narancsbőr bosszantó jelenség testünkön, melynek okozói a bőr kötőszöveti rétegében felhalmozódott és lerakódott salakanyagok, valamint a kötőszövet gyengülése. A C-Rx keringést élénkítő, vérbőséget okozó hatóanyagai (zöld tea, rozmaring) segítik a szövetek méregtelenítését, a zsírszövet és a kötőszövet anyagcseréjét, így teszik egyenletessé és feszessé a bőrt. A kankalin szaponintartalma javítja a helyi keringést, a homoktövis pedig fokozza az anyagcserét. A B5-provitamin és bisabolol regenerálja és selymessé teszi a bőrt.

Kiszerelés: 150 ml

Poptie

2017. május 7.

Jelenleg használom, az előírás napi 2x, zuhi után, de bőven előfordul, amikor nincs rá időm. Kenőcs állaga van, így nehéz elkenni, és egy alkalommal sok elfogy. Emellett lassan is szívódik fel, tehát se lefekvés előtt, se reggel indulás előtt nem igazán praktikus. Az eddigi kb 10 használatból egyszer éreztem melegítő hatását, akkor is csak az egyik lábamon és órákkal később, edzés közben. Máskor is felkentem edzés előtt, de nem éreztem. Az illata kellemesnek mondható, fahéjas-természetes illat. Egyelőre nem látok hatást, de elfogyasztom a tubust és update-elek.
Update:
A fent írt okok miatt a tubus nagyon hamar elfogyott és a melegítő hatás azóta is csak 1x jelentkezett. Nem használt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Update: