Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. január 16.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es megjelenésű friss-uniszex illat.

Fejjegyek: mandarin, citrusok

Szívjegyek: jázmin, citrus virág

Alapjegyek: borostyán

csakmoni

2018. október 27.

Szebbnél szebbek ezek a CK üvegek, szívem szerint begyűjteném őket, a One flankereivel együtt. Az illatok viszont nem jók rajtam. Ez kifejezetten kellemetlen, poshadt liliom szagú egy ideig. A leszáradása már jobb, citrusos -kamillás jellegű, de férfin aztán különösen nem tudom elképzelni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

Laci

2018. március 11.

Imádom ezt a citrusos krémes illatot! Ezekben a CK unisex illatokban még nem csalódtam. Tökéletes tavaszra, nyárra, tartóssága kenterbe veri a drágább illatokat. Már a megjelenésekor kiszúrtam, tesztelés után meg is rendeltem. Mercedes Benz Cologne mellett a másik tavaszi illatom ez lesz. Fantasztikus alkotás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

nyarigabi

2017. november 7.

A Müllerben van, nem is annyira drága ahhoz képest, hogy új illat. Nagyon tetszik, a minimalista dizájnhoz illik a beltartalom. Tiszta, tényleg uniszex, mint egy jó testápoló, nem tolakodó, de jelen van. Olyan "odabújós" illat nekem. A leszáradása kamillás. A megszüntetett fehér hengeres Armanira hasonlít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.