Calvin Klein

Ár:   8380 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális- vaníliás

Illatjegyei: rózsa, orchidea, liliom, jázmin, gyöngyvirág, bazsarózsa, orgona, körte, feketeszeder, eukaliptusz, tonkabab, szantálfa, pézsma

AnitaUrgyan

2021. december 16.

Olyan gyönyörű! El is felejtettem, jó, hogy újra vettem, így 20 év után. A bátorság és önbizalom, a leszarom, a vagány, a különleges, a szabad nő illata. Amikor meg sem szólalsz mégis mindenki tudja, hogy jelen vagy. Annyira egyedi és nőies, hogy még hozzá fogható sincs. Egyáltalán nem édes vanília, semmi cukormáz. Különleges, összehasonlíthatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 16.

dbeata

2021. március 15.

Christy Turlington volt az arca ennek a parfümnek. A szlogenje: She's always and never the same. Mint hardcore Calvin Klein parfümrajongónak, ez a parfüm is "megvolt", még a 90-es évek végén. Virágos illat, ami nappali, munkahelyi használatra is alkalmas, de valahogy egy idő után mégis fejfájdító benne valami. Az üveg nagyon high-tech design, de nem praktikus, az ultrahosszú kupak rápattan az üvegre, de ha mégsem, és a kupaknál fogva emelnéd fel, akkor úgy jársz mint én: Contradiction mindenhova szétlocsolva, üveg eltörve - még több fejfájás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 15.

emitaylor23

2020. június 25.

Nagyon eltérő véleménnyel vagyok a CK illatokról, széles a spektrum a nagyon különlegestől (eternity) a nagyon snasszig (újabbak).
Egy biztos, a Contradiction gyönyörű illat. Nem éreztél még hasonlót sem. Időtálló, csak úgy, mint nagyjából bármelyik illat
az kilencvenes évek nagyjai közül. Távolságtartó, mégis meleg és fűszeres, tényleg remek kompozíció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 25.

19720321

2019. március 20.

Régi kedvencem.Szerintem nagyon finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

Régi kedvencem.Szerintem nagyon finom illat.

Verona5

2018. május 13.

Mintából próbáltam: édeskés, eléggé tömény és tényleg ellentmondásos egy illat, olyan "néha szeretem, néha nem". Most a nyári tavaszban eléggé sok, kellhet neki hűvösebb idő a kibontakozáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 13.

tonic

2017. december 29.

Elég erős, tömény illat és eléggé egyedi is szerintem,bár néha kicsit soknak éreztem,amikor volt.
Határozott egy illat,az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Határozott egy illat,az biztos :)

angelina69

2017. október 29.

Ezt az illatot orientális-vaníliásnak tüntetik fel. Rajtam nem ilyen. Számomra nincs benne semmi orientális. Nekem egy fehérvirágos illatot hozott. Méghozzá egy elég határozott fehérvirágos, enyhén krémes, de mégis alapvetően hűvös illatot. Néha-néha megvillant egy leheletnyi édesség benne, de csak annyi nem több. Nem az én illatom. Nekem hideg, még akkor is, ha szép illat. Ez inkább egy elegáns, tartózkodó, de határozott nő illata, aki inkább konvencionális, mint feltűnni vágyó. Hétköznapra és alkalomra is megállja a helyét. A szillázsa kicsit nagyobb az átlagnál, a tartóssága pedig nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 29.

GNóri

2017. július 19.

Erősen virágos (a rózsát és a gyöngyvirágot érzem talán a leginkább), kifújáskor púderes, vaníliás, a leszáradása viszont már friss, fás. Hasonló fás-virágos illatvilág, mint a Cerruti 1881, viszont ez a CK parfüm kevésbé harsány. Tiszta, visszafogott, de nőies illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

agicacska

2016. október 17.

Én is imádom. Évekkel ezelőtt is szerettem és most is. Van benne ellentmondás... Összetevői alapján valami finom, meleg, puha, édeskés illatnak gondolnám de csak pillanatokra ilyen. Olykor inkább tiszta és szinte hűvös de akkor is körül öleli valami nagyon finom virágos fuvallat. Ilyenkor elegánssá válik. Imádom de inkább tavasszal. Egyedi, nem emlékeztet semmi másra. (csak a bennünk is meglévő ellentmondásokra.......)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 17.

hedvig17

2016. szeptember 8.

Katasztrofális találkozásaim egyike. Mármint a parfümök világában. Máig is a hatása alatt vagyok. Talán az egyik legnagyobb megrázkódtatás volt. Ha nem a legnagyobb. Rajtam valami rettenetesen öreges,erőszakos és gyógyszer/fertőtlenítő illatú valamivé alakult. Az ellentmondás tehát működik.. mármint a bőrkémiám és e között a parfüm között. Uhhh.. egy csillag, de csakis a név miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 8.