Calvin Klein

Ár:   15 200 Ft, 20 700 Ft és 26 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   15 200 Ft, 20 700 Ft és 26 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: cascalone molekula, mandarin levél, fehér bors

Szív: rózsa, pünkösdi rózsa, geránium, arab jázmin

Alap: fás chypre jegyek, pacsuli, pézsma

Ár: Csere vagy 3000 , Eladó: szilwijja95
Állapot: Használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Posta, foxpost

t1kk

2021. január 20.

Sok éve használom, nyilván szeretem az illatát, viszont azt talán érdemes megemlíteni, hogy az illat nem annyira hosszantartó, estére már nem igazán érződik, illetve utazáshoz nem túl praktikus az alakja, még a kisebb verziót is körülményes egy kis neszesszerben hordozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Cathi

2020. május 21.

Atyaeg... van egy probam belöle...
ez szörnyü... elöször azt hittem, mentol illatot erzek valami kellemetlen, szamomra elviselhetetlen 'illattal' vegyitve.
Keves parfümtöl kapok hanyingert, de ez sajnos közejük tartozik.
Az illat es az üvege nincsenek harmoniaban, az üveg alapjan tenyleg valami mely, füstös, szexi illatra szamitottam, a beltartalom viszont tök mas rejt... mintha mondjuk egy rockerlanyt öltöztetnenk csupa rozsaszinbe...
Ritkan adok 1 vagy 2 csillagot a parfümökre, mivel ugye minden csak izles kerdese, de ez katasztrofa....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Atyaeg... van egy probam belöle...
Keves parfümtöl kapok hanyingert, de ez sajnos közejük tartozik.

Csillu88

2019. december 10.

A sima Euphoria 20-25 éves koromban nagyon nagy kedvencem volt. Talán 4 üveget is elfogyasztottam belőle. Nyilván nagyon meguntam. Ezzel is félve fújtam be magam, gondoltam ha ugyanaz mint az anya, akkor le is mosom. És voilá! Nem olyan. Nagyon tetszik,meleg, téli illat. Ebben hasonlítanak, de ahogyan a neve is mondja ez sokkal mélyebb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Szilviams0118

2019. december 5.

nagyon szeretem ezt az illatot, most rendeltem újra. szerintem különlegesebb, mint az euphoria, nekem a tartósságával sincsen gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

angelina69

2019. október 26.

Nem egyszerű megfogalmaznom, hogy számomra mit is jelent ez az illat. Tényleg Deep Euphoria. Nagyon nőiesnek tartom, valahol a szexis és a dögös határán. Rajtam ez egy olyan illat, hogy szó bennszakad, lélegzet elakad, mert annyira szépen, harmonikusan viselkedik rajtam. Az első próba után, még a nyáron, csak kerekedett a szemem a csodálkozástól, annyira elvarázsolt. Ez a későbbiek során sem változott, bár a pici fújkálós csak pár alkalomra volt elég. Ez is a kevesebb több vonalat képviseli. Sötét szirmú virágok illata, bársonyos puhasága, lágy, könnyed fűszerességgel, csöppnyi édességgel, enyhe púderes aláfestéssel, pici fás vonallal. Nem harsány, nem kiabál, mégis határozottan körülölel. Hűvösebb időben nem tudott úgy kinyílni, nem jött át annyira az élmény, mint a kellemes melegben. Ez az illat még a férjemnek is tetszett, pedig ő utálja a parfümöket. Vagy inkább a tolakodó illatokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 26.

fbrigi

2019. július 12.

Engem valamiert megfogott, nekem nagyon tetszik. A tartósságán lehetne javítani, de az illat kárpótol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Erina

2019. január 4.

A sima Euphoriát nagyon nagyon szeretem, mert rajtam szinte egy az egyben Beckham Signature for Her EDT, amit imádtam, életem első parfümje volt, és már sehol nem kapni :( No de erről az illatról van most szó. Én kiérzem belőle a sima Eup.-ot, de ez mégis karakteresebb, fűszeresebb, maszkulinabb illat, ami nekem nagyon bejön. Nem az az édes, cukros izé, amitől még a Grincs szíve is megolvad. Igazából a szív jegyek rajtam nem bontakoznak ki, nem is sajnálom, a tipikus virágos illatokkal a világból ki tudnék futni. A karakteres, erőteljes, magabiztos illatokat érzem sajátomnak, és bizony ez az illat ilyen. Nem kislányoknak való. Tartóssága is rendben van. Az üvege tökéletesen tükrözi a benne rejlő illatot, sejtelmes, mély, erőteljes, gyönyörű! De még nagyon gondolkodom, hogy kell-e nekem egy újabb üveg parfüm? :)
Hangosan gondolkodva:
"Hahaha, ő igen, ő kell, most van itt az ideje, ebben a hűvös, szeles időben. Kell egy melengető, forró illat." Ennyi :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Hangosan gondolkodva:

lenochka

2018. augusztus 22.

Kellemes illat, bár nem olyan intenzív mint a sima Euphoria.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Kellemes illat, bár nem olyan intenzív mint a sima Euphoria.

DeNoirChristine

2018. augusztus 9.

IMADOM. Kicsit maszkulin rajtam,mint minden CK,de ez valahogy a noiessegem erositi a ferfiassagaval...Nagyon furcsa,szepnek nevezheto illat,bar inkabb mondanam egyszerunek,semmint komplettnek. Finom illat,marad is a polcomon,egy jo darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2018. május 23.

Ma kaptam kézhez,az összetevők alapján választottam,mert nagyon hasonlít a Gucci legújabbjához,az absolút hoz.Ez a fanyar virágos , citrusos, fás kompozíció a kedvencem.A kupakja használhatatlan,nem marad meg rajta.Azt hiszem édesebb mint a Gucci,de gyengébb is.Annyira szeretem ezt a típusú illatot, állandóan vadászom,hogy milyen van még,ami ehhez hasonló és tartós is! Kedves Lányok,kitudna segíteni ebben nekem?????? Az összetevők alapján, mivel citrusos , friss, nem értem miért lenne őszi -téli illat?! Szerintem nem az. Nem is erős, tömény.Szerinten finom kissè édesen indít,majd friss citrusok jönnek elő, aztán fás,fanyarkás leszáradás.Nem gondolom azt sem,hogy alkalmi. Bármikor lehet szeretve használni,ha erre van vágyunk. Szerintetek az est je, milyen? És milyen az üvegje?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 23.