Calvin Klein

Ár:   15 200 Ft, 20 700 Ft és 26 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   15 200 Ft, 20 700 Ft és 26 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: cascalone molekula, mandarin levél, fehér bors

Szív: rózsa, pünkösdi rózsa, geránium, arab jázmin

Alap: fás chypre jegyek, pacsuli, pézsma

6x Calvin Klein minta Deep Euphoria, Reveal, Eternity night...
Ár: 1600.- , Eladó: Iszike
Állapot: 7ml összesen , Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
Ár: 8000 Ft , Eladó: Jutka82
Állapot: Pár fújásnyi hiányzik az üvegből, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: személyes átvétel / banki utalás után postán küldöm

Csillu88

2019. december 10.

A sima Euphoria 20-25 éves koromban nagyon nagy kedvencem volt. Talán 4 üveget is elfogyasztottam belőle. Nyilván nagyon meguntam. Ezzel is félve fújtam be magam, gondoltam ha ugyanaz mint az anya, akkor le is mosom. És voilá! Nem olyan. Nagyon tetszik,meleg, téli illat. Ebben hasonlítanak, de ahogyan a neve is mondja ez sokkal mélyebb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Szilviams0118

2019. december 5.

nagyon szeretem ezt az illatot, most rendeltem újra. szerintem különlegesebb, mint az euphoria, nekem a tartósságával sincsen gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

angelina69

2019. október 26.

Nem egyszerű megfogalmaznom, hogy számomra mit is jelent ez az illat. Tényleg Deep Euphoria. Nagyon nőiesnek tartom, valahol a szexis és a dögös határán. Rajtam ez egy olyan illat, hogy szó bennszakad, lélegzet elakad, mert annyira szépen, harmonikusan viselkedik rajtam. Az első próba után, még a nyáron, csak kerekedett a szemem a csodálkozástól, annyira elvarázsolt. Ez a későbbiek során sem változott, bár a pici fújkálós csak pár alkalomra volt elég. Ez is a kevesebb több vonalat képviseli. Sötét szirmú virágok illata, bársonyos puhasága, lágy, könnyed fűszerességgel, csöppnyi édességgel, enyhe púderes aláfestéssel, pici fás vonallal. Nem harsány, nem kiabál, mégis határozottan körülölel. Hűvösebb időben nem tudott úgy kinyílni, nem jött át annyira az élmény, mint a kellemes melegben. Ez az illat még a férjemnek is tetszett, pedig ő utálja a parfümöket. Vagy inkább a tolakodó illatokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 26.

fbrigi

2019. július 12.

Engem valamiert megfogott, nekem nagyon tetszik. A tartósságán lehetne javítani, de az illat kárpótol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Erina

2019. január 4.

A sima Euphoriát nagyon nagyon szeretem, mert rajtam szinte egy az egyben Beckham Signature for Her EDT, amit imádtam, életem első parfümje volt, és már sehol nem kapni :( No de erről az illatról van most szó. Én kiérzem belőle a sima Eup.-ot, de ez mégis karakteresebb, fűszeresebb, maszkulinabb illat, ami nekem nagyon bejön. Nem az az édes, cukros izé, amitől még a Grincs szíve is megolvad. Igazából a szív jegyek rajtam nem bontakoznak ki, nem is sajnálom, a tipikus virágos illatokkal a világból ki tudnék futni. A karakteres, erőteljes, magabiztos illatokat érzem sajátomnak, és bizony ez az illat ilyen. Nem kislányoknak való. Tartóssága is rendben van. Az üvege tökéletesen tükrözi a benne rejlő illatot, sejtelmes, mély, erőteljes, gyönyörű! De még nagyon gondolkodom, hogy kell-e nekem egy újabb üveg parfüm? :)
Hangosan gondolkodva:
"Hahaha, ő igen, ő kell, most van itt az ideje, ebben a hűvös, szeles időben. Kell egy melengető, forró illat." Ennyi :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Hangosan gondolkodva:

lenochka

2018. augusztus 22.

Kellemes illat, bár nem olyan intenzív mint a sima Euphoria.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Kellemes illat, bár nem olyan intenzív mint a sima Euphoria.

DeNoirChristine

2018. augusztus 9.

IMADOM. Kicsit maszkulin rajtam,mint minden CK,de ez valahogy a noiessegem erositi a ferfiassagaval...Nagyon furcsa,szepnek nevezheto illat,bar inkabb mondanam egyszerunek,semmint komplettnek. Finom illat,marad is a polcomon,egy jo darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

pearldiver66

2018. május 23.

Ma kaptam kézhez,az összetevők alapján választottam,mert nagyon hasonlít a Gucci legújabbjához,az absolút hoz.Ez a fanyar virágos , citrusos, fás kompozíció a kedvencem.A kupakja használhatatlan,nem marad meg rajta.Azt hiszem édesebb mint a Gucci,de gyengébb is.Annyira szeretem ezt a típusú illatot, állandóan vadászom,hogy milyen van még,ami ehhez hasonló és tartós is! Kedves Lányok,kitudna segíteni ebben nekem?????? Az összetevők alapján, mivel citrusos , friss, nem értem miért lenne őszi -téli illat?! Szerintem nem az. Nem is erős, tömény.Szerinten finom kissè édesen indít,majd friss citrusok jönnek elő, aztán fás,fanyarkás leszáradás.Nem gondolom azt sem,hogy alkalmi. Bármikor lehet szeretve használni,ha erre van vágyunk. Szerintetek az est je, milyen? És milyen az üvegje?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 23.

Linababa

2018. március 14.

Mintát kaptam belőle vásárlás mellé a minap jutott eszembe kipróbálom, nem is tudom a sima Euphoriát használtam régebben azt bármikor újra venném de ez más, tetszik is meg nem is ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Burya

2018. február 28.

2018. február
Volt belőle mintám, el is használtam, minden percét élveztem, de egy egész üveggel mégsem vettem sosem, mondván, hogy annyi parfümöm van már, hogy lassan Dunát lehet velük rekeszteni... na persze valahogy mégis sorban hazajöttek velem más illatok, de sosem ő. A minta már rég elfogyott, de tegnap hirtelen felindulásból vettem egy üveggel, most pedig valamiért nem esik jól viselni. Nem értem magamat. :( Habár az elmúlt egy évben illatok terén amolyan pálfordulásom volt, és lehet, hogy ezt nem ártott volna figyelembe vennem... Na ez a baj a hirtelen felindulásból vásárlással. Azt hiszem, fel is teszem eladásra, inkább olyasvalakinél a helye, aki tényleg szívesen viseli, mert a "kell-nem kell"agymenésemtől függetlenül ezt egy nagyon egyedi, szexi, nőies illatnak tartom, kár lenne érte, ha csak a polcon állna.

2016. december
Az első Euphoria illat, aminél a tesztcsík nem a kukában landolt egyből. :) Sőt mi több, haza is hoztam, hogy jobban megvizsgálhassam, és azóta amikor parfüméria felé járok, mindig fújok belőle tesztcsíkra. Végre nincs benne az a szúrós összetevő, ami a többi Euphoriat olyan elviselhetetlenné teszi számomra (kivéve a Blossomot), viszont kellően virágos, egy kis sötét, fülledt aurával körítve. Rajtam a rózsa, a bors és a fák dominálnak, és kicsit furcsa ezt így leírni, de ennek a parfümnek pontosan olyan illata van, mint az üveg színe. A tartóssága rajtam nagyon jó, amin meg is lepődtem, mert mindenhonnan azt hallottam, hogy gyenge, de rajtam egész nap érződik, a kabátomra csak egy fújásnyi került 3 nappal ezelőtt, és még mindig úgy illatozik, mintha most fújtam volna rá. Összességében nekem nagyon tetszik, kívánságlistás lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

2018. február

2016. december