Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: csillagánizs, sivatagi rózsa, bergamott

Szívjegyek: illatcserje, sáfrány, vizes jegyek

Alapjegyek: vetiver, szantálfa, olibanum, pézsma

skin

2017. július 25.

Gyönyörű üveg ég igazi nyári színek tenger és napfény. Eddig tart a varázslat ami az üvegben lapul az minden csak nem nyárt idéző illat. Semmi karakter és semmi tartósság ,kár volt ezt egy ilyen jó üvegbe tölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 25.

lovecreams

2017. június 21.

Nem túlzok, talán az egyik legjellegtelenebb illat, amit valaha szagoltam. Semmi nyárérzet nem jön át belőle, egyszerűen borzalmas. Nem is tudom, melyik évszakra lenne megfelelő, de nyárra nem, az biztos.
Az üvege egyébként szép, a tartóssága közepes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Az üvege egyébként szép, a tartóssága közepes

alexiarven

2017. június 14.

Lányom miatt , aki nagy ananász rajongó, muszáj volt szaglásznunk és megvennünk.Hol van benne az ananász?? :)) Hol van benne az alapillat? Sehol...

Nagyon vidám, nyári érzés jön át már az első fújásnál.Igazi tiniknek való kedvesség. A vízes jegyek mellett van egy harmonikus nyári illat érzet. Sőt nem lehet szerintem egyértelműen az összetevőket megállapítani. Tartósság: mivel nyári könnyű illatról van szó, több fújás, de leszáradás után tartós marad.
Víz, fiatalság, nyár, szabadság. Igen , ezt nyújtja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 14.

Víz, fiatalság, nyár, szabadság. Igen , ezt nyújtja.

googles

2017. június 6.

Most teszteltem. Az ereje, intenzitasa hagy kivannivalot maga utan (vagy az en orrom faradt el addigra!) es magat az illatot sem tudtam egyelore megjegyezni, megismerni, felfigyelni a jegyeire. Ez nem az a karakteres kompozicio, amit ezer korul fel lehet ismerni. De ettol fuggetlenul nekem bejott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

Burya

2017. április 25.

Bergamott, sáfrány, szantál. Rajtam ezek domináltak, igaz, nem túl sokáig... Tipikus Eternity tartósság, azaz 1 óra múlva már egy rendőrségi nyomozókutya se szagolná ki, pedig érdekesen indult. Mondom - érdekesen. Nem szépen. Mostanában mintha nagyon szakítani akarna a CK ház az Eternity vonal puha, púderes-virágos-vizes vonalával, már az Intense is hasonlóan kilógott a sorból, és sajnos nem jó értelemben. Habár ez a nyári illat közel sem akkora baklövés, szerintem nem is lesz telitalálat. Nyilván megtalálja majd a maga közönségét, de az biztos nem én leszek. Összességében nem rossz, valami új, de lehet, hogy döntenie kéne már a CK háznak: vagy megtartja az Eternity nevet és nem gyárt több flankert, vagy megtartja az új, fűszeresebb, nehezebb vonalat, akkor viszont indítson új illatcsaládot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.