Calvin Klein

Ár:   6710 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein Euphoria Men egy könnyeden fűszeres, fás illat valódi úriembereknek. Üvege egyszerű, férfias, s így tökéletesen tükrözi a benne rejlő parfüm valódi karakterét. Illat férfiaknak, akik nem játszanak szerepet, akik mindig önmagukat adják. Nemes fák telt tónusai és gondosan válogatott fűszerek illata: a Calvin Klein Euphoria Men maga a megtestesült magabiztosság és stílus! Az illat hanyag eleganciáját az alapjában megbúvó pacsuli és zsálya adja.

Fej: gyömbér, bors

Szív: muskotályzsály, bazsalikom, cédrus

Alap: pacsuli, velúr, fa, borostyán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sziporka88

2020. április 15.

Finom fás illata van, amit a férfi parfümöknél a leginkább kedvelek. Nagyon karakteres, de nem hivalkodó. Imádom a barátomon, akinek a Nyuszika hozta. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

chiba

2016. május 31.

Nagyon jó, fűszeres, édes téli illat! Sztem megállja a helyét! csakúgy mint a női változat:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

Rhodesian Ridgeback

2015. szeptember 11.

Az Euphoria egy kellemes, de egyedinek közel sem nevezhető illat. Tökéletesen megfelel nappali viseletre, hétköznapi és ünnepi használatra. Van egy fajta finom kontraszt a friss és a fás-aromás között. Először mégis inkább édeskés-gyógynövényes illattal nyit. Azonban, egyik hátulütője, hogy nem túl tartós, míg a másik az, hogy éjjeli viseletre majdhogynem' alkalmatlan. Szerintem a D&G The One lightosabb verziója.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

erika.simonerika

2014. november 9.

nagyon szuper:))))
sikerült reptéren venni, első illatra beleszerettem
és megvettem ......
nagyon kellemes férfias illat
és tetszett a Férfin is:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 9.

nagyon szuper:))))
sikerült reptéren venni, első illatra beleszerettem
és megvettem ......
nagyon kellemes férfias illat
és tetszett a Férfin is:)))

SzandiCicu

2014. április 4.

Pasikámnak ezt vettem, rajta eléggé bejött :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Pasikámnak ezt vettem, rajta eléggé bejött :)