Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

2017-ben megjelenő uniszex illat.

Fejjegyek: lime, cédrátcitrom,uborka

Szívjegyek: sáfrány, bors, fehérbors, gyömbér

Aljegyek: pézsma, guaiac fa

Kmanci

2017. április 26.

Szerintem nagyon szuper illata van, évek óta először mondom azt, hogy megint jól sikerült a nyári kiadása ennek a parfümnek. De! Magamra fújtam a tesztert és kb. 5 perc múlva semmit nem éreztem. Oké-oké, megszokja az ember de még a minden nap használt parfümömet is tovább érzem ennél. Kb. egy óra múlva már más sem érezte rajtam. Még mindig visszasírom a 2009-es illatot, ami eddig a legjobb volt ever, és rajtam az sokkal tartósabb is volt ennél. Vegyes érzelmeim vannak, tényleg finom, de a tartósság miatt vonnom kell le csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

ALettah

2017. április 4.

Végre kipróbálhattam, már nagyon vártam rá! Általában véve szeretem a CK One Summer sorozatát, egy sincs, amit ne fogadnék el belőle. Friss, lenge, kifejezetten nyári illatok, és mivel a tartósságuk csupán néhány óra, a 100 ml el is fogy belőle egy szezon alatt.
Nos, az idei illat nem lett kiemelkedő, de hozza a szokott színvonalat: frissesség, játékosság, pici pikáns fricska a bors által. Tulajdonképpen nem is lehet a végtelenségig ragozni ezeket az illatokat, nem csoda, hogy hasonlít az elődjeire. Az üveg szerintem kifejezetten csinos lett.
Maga az illat 2 órát tartott rajtam, az alatt tengerpart és napsütés, nyaralás és relaxálás, friss citromos koktél, könnyedség, zéró komplikáció, zéró csavar - és nem is hiányzott ilyesmi.
Tetszik, de mivel már van két remek nyári illatom, kérdéses, hogy kiadom-e érte a 30 eurót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.