Camay

Ár:   200 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2016. augusztus 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Francia parfümmel a magával ragadó illatért.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Color

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szappan alap. Sajnos nem lehet tudni, hogy mit takar pontosan.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.