Cantu Beauty

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   180ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. szeptember 15.

Kiszerelés:   180ml
Kategória:   Hajápolók

Nedves hajra való szérum, tiszta shea vajjal. Hidratál és táplál, ami erős, egészséges hajat eredményez, természetes ragyogással.

• Nagyon puha, száraz hajat és extra ragyogást biztosít.
  • Megakadályozza a törést és a töredezett végeket.
  • Könnyű formula, amely nem nehezíti el a hajat.
  • Ideális természetes vagy göndör hajhoz

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Silk