Caola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes körömlakklemosó.

Lilium

2019. március 10.

Nem a legjobb lemosó, kicsit nehézkesen szedi le a körömlakkot. Szerintem vannak ennél büdösebb lemosók is, de tény, hogy nem kellemes az illata. A körmeim nem annyira szárazak a használata után, de ettől függetlenül nem fogom újra venni, semmi kiemelkedő nincs benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. február 20.

Az illata valami förtelem, nagyon szúrós és a körmömön marad kézmosás után is. A sötétebb körömlakkokat nem szedi le, a világosakkal egy rétegben még úgy ahogy megbirkózik, de két rétegnél már teljes káosz, nagyon sokáig kell dörzsölni és még úgyse lesz szép. Jobb híján vettem meg, nem vártam sokat, de ennél egy picivel mégis többen reménykedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 20.

grizus

2014. december 31.

Nem valami jó. Jó sokáig kell dörzsölészni vele az ujjakat, amit kimondottan utálok. Az illata egyáltalán nem érdekel, csak működjön és ne szárítson nagyon. Olyan nagyon nem is szárít, de elég gyenge. Szóval van ennél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

letti1106

2014. október 1.

Nekem tökéletesem leszedi a lakkot. Konkrétan egyszer teszek a vattakorongra és azzal egy kezem kész is újraöntés nélkül, 2 pamaccsal tehát megvan mindkét kezem. :D Az illata persze nem jó, de nehogy már ne lehessen kibírni azt a kis időt amíg érzi az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Felföldi Beáta

2014. augusztus 22.

Régebben használtam, nem voltam megelégedve vele. Nagyon nehezen szedi le a lakkot a körömről, és az "illata" is nagyon erős. A leggyengébb körömlakklemosó, amit valaha is használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

LoLipop

2014. április 12.

Hunny14 , asszem az Insana-nak az egyik kamillás(?) körömlakklemosójának isteni illata van.:) Érdemes utánanézni :)

Egyébként nekem eléggé szokták csípni, szárítani a kezem a körömlakk lemosók, ezért, régóta szemeztem ezzel a termékkel. (mivel kézkímélő)
Odáig jó, hogy kézkímélő, tök klassz, meg minden, de nekem ezer év, mire leszedi a lakkot. Igaz, sokszor két rétegben viszem fel a lakkot, de mikor egy rétegben viszem fel, akkor is 20 év mire lejön, és nekem ez igenis nagy macera..

Nem szoktam rossz pontokat adni termékekre, de ez most tényleg nem jó. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

Nem szoktam rossz pontokat adni termékekre, de ez most tényleg nem jó. :(

sihaya

2014. április 6.

Nekem leszed minden lakkot, a fóliázós módszerrel a sand lakkokat is, de: eszméletlen büdös ahhoz képest hogy elvileg acetonmentes; nagyon kiszárította a körmömet (kézkímélő mi? törik, szétválik a körmöm :( ), és nincs szűkítője, ami botrány, mert ha kevés van benne, a könnyű műanyag flakont könnyű felborítani és akkor megállíthatatlan a katasztrófa... nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

MayaBaba

2014. március 29.

Nekem bejön, nem szárít, hatékony, mindenféle lakkot jól lehoz. A célnak megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

kbeata87

2013. szeptember 25.

Kis kiszerelésű lemosóra volt szükségem és erre esett a választásom, hiba volt. Az átlátszóval még csak-csak elbánik, de a színesekkel...piros lakkot a körmömről megértem levakarni, onnan valahogy lemostam fél üveggel, de szétkente az ujjaimon, a bőrömön, mintha marhavérben mostam volna kezet. Ment is a kukába, borzasztó, haszontalan egy lemosó, nem is nevezném annak...ilyen rosszal még nem találkoztam. Aki teheti, messziről kerülje el! Pénzkidobás, de ha még csak szárítana vagy büdös lenne, neeeeeeem, használhatatlan!! Azt az egy csillagot is sajnálom, legszívesebben mínuszba pontoznék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Hunny14

2013. augusztus 20.

Az egyetlen baj hogy nem jó az illata, de az melyik körömlakklemosónak jó? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Az egyetlen baj hogy nem jó az illata, de az melyik körömlakklemosónak jó? :)

Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate