Caola

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2018. július 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

wildrose

2020. február 17.

Kellemes illatú hintőpor, a funkcióját maradéktalanul ellátja, és nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 17.

Kellemes illatú hintőpor, a funkcióját maradéktalanul ellátja, és nem irritál.

fokyandi

2019. június 28.

Nem gondoltam volna hogy egy egyszerű, olcsó hintőpor rendbehozza azt, amit az Avonos golyós dezodor elrontott. Piros, hólyagos, nedvedző hónaljamat 1 nap alatt rendbehozta - szépen kiszárította, lenyugtatta és már nem csípett tovább. Másnap még volt egy kis bőrpír, de már nem fájt. Sőt most annyira rákaptam, hogy ebben a nagy nyári izzadós időben a mellem alját is behintőporozom, így nem dörzsöli ki a melltartó. Jó ha mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

botyi

2019. február 12.

J&J hintőpornál jobban nyugtatta a bőrömet, de a Balea hintőpornál kevésbé vált be. Gyantázás előtt és utána használtam egy ideig, de mérsékelten így is kipattogott a bőröm, inkább a parfümmentes Balea hintőporra váltottam, azóta jobb a helyzet "bundátlanítás" után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

devababa

2018. december 6.

Lagy kellemes illatu. Teszi a dolgat es arban is nagyon oke. Megeri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 6.

Lagy kellemes illatu. Teszi a dolgat es arban is nagyon oke. Megeri.

dundicat

2018. szeptember 4.

Szárazsamnpon helyett használtam, szerintem semmivel sem rosszabb, mint bármelyik, amit próbáltam. Már nem lelkesedem érte annyira, mint korábban, de alternatív megoldásnak szerintem tökéletes, szóval meghagyom az 5*-ot. (A Manna samponja segített kitolni a hajmosást több napra, ezért nincs már rá szükségem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Gretoo

2018. április 17.

Legjobb hintőpor! Árban nagyon kedvező, jó illata van és tökéletes száraz samponnak valamint epiláláshoz, nem is veszek többé mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Hecate

2018. április 5.

Bombabiztos, kellemes hintőpor kedvező áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Bombabiztos, kellemes hintőpor kedvező áron.

Makk Zsuzsó

2018. február 10.

Megbízható, jól bevált, jó ár/érték arányú termék. Anyukám évtizedek óta csak ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

csipkebogyo63

2018. február 7.

Szeretem, epilálás előtt szórom be vele a hónaljamat, arra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

Szeretem, epilálás előtt szórom be vele a hónaljamat, arra tökéletes.

Jeanette88

2017. november 16.

Már csak ilyet veszek, mostanában a parabénmentes új dobozos variációját!
A kipálló bőrömre naponta használom (nyáron többször) , és teljesen bevált. :) Tökéletes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Már csak ilyet veszek, mostanában a parabénmentes új dobozos variációját!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.