Caola

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Niki1515, az összetevőket feltöltötte: pedro, Módosítva: 2016. január 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes körömlakklemosó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fioretta

2020. november 21.

A kis kiszereléshez képest nem olcsó.
Nincs zavaróan erős szaga, és nem is szárít, de sajnos a hatásával nem vagyok teljesen elégedett: az erősebb színű, két rétegben felvitt lakkot nagyon-nagyon nehezen szedi le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

A kis kiszereléshez képest nem olcsó.

Dea

2019. március 29.

Szerintem teljesen oké, igazából nekem egy körömlakk lemosónál annyi, számít, hogy illatmentes legyen, és acetonmentes(meglepően nehéz ilyet találni) szóval nekem mindezek miatt öt csilllag, maximum annyi, hogy lehetne nagyobb kiszerelés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Dudu195

2017. január 23.

Borzasztó. Nem elég hogy pisi szaga van de még tovább is kell szagolnom mire leszedem vele a lakkot. Nagyon szárítja is a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

bettina28

2016. december 17.

Szerintem eszméletlen nagy túlzás hogy kézkímélő. Nagyon szárítja a kezet, alig vártam hogy elfogyjon. SOS-be kellett vennem mert elfogyott az isanás körömlakklemosóm, legközelebb inkább ügyelek rá hogy ne fogyjak ki idő előtt. Kidobni sajnáltam volna de egyébként szörnyű. A lakkot ugyan leviszi, de a szaga is rossz és az az érzés amit hagy maga után..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

pedro

2015. december 17.

Korrekt, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Korrekt, elégedett vagyok vele.

Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate