Caola

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: o0.rebekap.0o, Módosítva: 2018. december 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Caola körömlakklemosó alaposan és kíméletesen távolítja el a körömlakkot körméről anélkül, hogy károsítaná azt.

CrazyHairDontCare

2019. június 14.

Vannak körömlakkok amiket nem képes annyira gyorsan és hatékonyan eltávolítani, de még soha semmi nem maradt a körmömön. A kezemet kicsit szárítja, úgyhogy mivel most elfogyott úgy döntöttem kipróbálom a kézkímélő változatát is. Nagy plusz, hogy acetonmentes és illatmentes (nagy támogatója vagyok bármiféle terméknek, ami illatmentes).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Destina

2019. május 2.

A két rétegben felvitt, illetve erősebb színű körömlakkot nehezen szedi le, de hosszabb törölgetés után maradéktalanul eltünteti. Enyhén szárítja a körmömet és a bőrömet is, illetve az illata is elég kellemetlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Bellita

2019. január 28.

Eddig nem szárított a bőrömön, egy ideje ezt használom, eddig mindig nagyon jól leszedte a körömlakkot. Az illata viszont elég erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Dea

2018. december 17.

Szerintem teljesen oké, igazából nekem egy körömlakk lemosónál annyi, számít, hogy illatmentes legyen, és acetonmentes(meglepően nehéz ilyet találni) szóval nekem mindezek miatt öt csilllag, maximum annyi, hogy lehetne nagyobb kiszerelés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Csillagporocska

2018. augusztus 13.

Bájosan retro a csomagolás, de bájosan teszi is a dolgát. Nem mondom hogy csodaszer, de a lakkot szépen eltávolítja, minimális szárító hatással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Pocok96

2018. március 3.

Gyorsan leszedi a körömlakkot, csak nekem szárítja a körömet az aceton. És a tömény oldószer illatát se nagyon szeretem. Ha nincs más, akkor elhasználom...de szokott más lenni itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Kingucii

2018. február 26.

Régen ezt használtam, de sajnos ez a körömlakklemosó szárítja a bőröm és olyan érdekes fehér réteget hagy maga után.
Van olcsóbb és sokkal jobb minőségű körömlakklemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Van olcsóbb és sokkal jobb minőségű körömlakklemosó.

Elisaday

2017. február 12.

A legjobb körömlakklemosó. Hipergyorsan le lehet vele mosni minden lakkot. Maradéktalanul. Az összes eddig próbálttal egy csomó ideig szerencsétlenkedtem és le se vitték a lakkot. Büdösnek büdös, de mindegyik lemosó az, az illatosítottak is. Szerintem egy lemosó inkább legyen hatékony, mint illatos. Nem szárít, inkább egy kis olajos réteg marad a körmömön. De úgyis kezet kell mosni utána. Viszont a körmeimet nem teszi tönkre. Az itt feltüntetett árat nem értem, mert kb. 400 ft. Mivel elég sűrűn változtatom a lakkokat, ezért fontos, hogy gyorsan és maradéktalanul el tudjam távolítani és ne reszelgetni kelljen a maradékokat. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

Dudu195

2017. január 23.

A lakkot egész jól leszedi de rengeteg kell belőle és büdös. A bőrömet is nagyon kiszárította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

bettina28

2016. december 17.

Nagyon szárít! Ezerszer jobb ennél az isanás ami kevésbé szárít, jó illatú ezzel ellentétben. A körömlakkot mind a kettő leszedi de szerintem ez nem éri meg a pénzét, de még a töredékét sem. Alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Emolliensek: Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Palmitate