Caola

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jowiqiw, Módosítva: 2013. február 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Ovenall szájvíz hatékonyan segíti a fogtisztítást és friss lehelet biztosít. Ahová a fogkefe vagy fogselyem nem ér el, a szájvíz ott segíti az egészséges szájhigiéniát. Használatával megelőzhetőek a szájüregi gyulladások, stabilizálja a szájflórát, így a kórokozó baktériumok nem tudnak megtelepedni.

Bettii98

2020. október 24.

A lehelettel és a fogakkal semmit nem csinál. A száj körül pattanásokat okoz, a torkom fáj tőle. Olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

Yubiri

2018. szeptember 18.

Ami az előnye, az a hátránya is:) Nem mindenki szereti a túl erős szájvízeket, ezt mindenképp higítani kell, így mindenki olyan erősre higítja a terméket, amilyenre szeretné. Viszont így kicsit macerásabb a használata, mint a többi márkájú szájvíznek.
Kellően hatékony, hosszan tartó friss lehelletet biztosít.
A csomagolás kinézete borzasztó, és az üvegből is elég nehézkes pár cseppet tölteni, a fele mellémegy :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Kellően hatékony, hosszan tartó friss lehelletet biztosít.

Hecate

2018. augusztus 31.

Aj! Ezt a terméket igen szerettem, használatnál nem volt vele gondom. Mégis rossz emlékeim vannak. Egy már megszűnt áruházban voltam kereskedelmi gyakorlaton és állandóan 1-2 zeneszám után beadták az áruházi rádiós/hangosbemondón a reklámját, amiben énekelték, hogy OVENALL..... annyira untuk, hogy egy életre rossz élmény. Már a férfi eladók és osztályvezetők is letört arccal közölték mikor nekikezdtek, hogy "Na, jön az OveNYÁL reklám, pedig most adták" Azóta nem veszem.... azért adok neki 4 csillagot, mert a termék amúgy jó, csak többet ne kísértsen. :o)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

tenagi

2017. december 11.

Kiváló termék! Mamám is ezt használta, így amikor megláttam a DM-ben nagyon megörültem neki, hogy még létezik. Utazáshoz vettem, ahhoz is ideális mind a mérete miatt és mivel én csepegtetek annyit a vízbe belőle, amennyit én akarok nem is kell belehalnom a mentolosságába, így kettőnknek nem kell külön szájvizet is csomagolni (erősen mentolosat és enyhébbet), elég csak ez az egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

zdoreebaba

2016. augusztus 27.

Nálunk bevált kis termék. A drogériákban úgy láttam, hogy ez a legolcsóbb szájvíz. Mivel apának évekkel ezelőtt bevált és sokat használta, gondoltunk egyet és újra vettünk belőle. Ahhoz képest hogy olcsó szuper termék! Én egy kicsit szoktam csöpögtetni a fogmosós vizembe és jól felfrissít, tisztít. Volt alkalom, amikor mandulagyulladásom, torokgyulladásom, allergiából kifolyó viszkető érzésem volt a szájpadláson, gyorsan előkaptam ezt a szájvizet, gargarizáltam vele egyet és pár nap elteltével megszűnt a fájdalom.
Kiskorom óta ő egy csodaszer nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Kiskorom óta ő egy csodaszer nálunk.

Heloise

2016. március 29.

Akire nem hat a hype és a nagy marketing hadjárat azok tudják, hogy ez a kis szájvíz sokkal hatékonyabb mint a Listerine és társaik ráadásul filérekbe kerül. Üvege kicsi, de az ereje hatalmas, mivel vízzel kell higítani. Ráadásul az erősségét a higítás mértékével én tudom szabályozni. Felsőlégúti, vagy torok fertőzésnél is bevált, kis ideig kell öblögetni vele, hosszan tartó, friss és fertőtlenített érzést nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

natasa

2016. február 18.

A dm alsó polcán üldögélnek. Pedig a célnak kiválóan megfelel, a leírás nem nagyít, nem kábít..., és ezt tartani is tudja: frissít, rendben tart, gondolom a bacik ellen is küzd. Langyos vízben kell pár cseppet cseppenteni, úgy öblögetni. Nem marja szét a szájüreget, kellemes lehelet marad utána. Olcsó és magyar. Az összetevők is megfelelőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 18.

vicanaca

2013. április 7.

Nagyon szeretjük. Kezdődő sérülés (pl. kicsi hólyag a szájban, duzzanat pl. ha a kenyér héja felsérti) esetén másnapra legtöbbször elmulasztja azt. Ha ilyesmit észlelek, lefekvés előtt bevetem az Ovenalt. Tartósabb probléma (fogínygyulladás pl.) azért mást használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 7.

Sindy6

2013. február 13.

Nagyon jó ízű, kellemes szájvíz. Most voltam fogászati műtéten és a gyulladást akarom vele megelőzni, de biztos hogy sikerülni fog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Limonene

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.