Cargo

Ár:   $35   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   $35
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

• A tudományosan kifejlesztett szintetikus szálak a púdert mágnesként ragadják meg.
  • A domború kialakítás lehetővé teszi a púder pontos felvitelét csíkozás vagy elnehezítés nélkül.

karaibrahimgil

2018. szeptember 7.

A kedvenc púderecsetem. 2 éve vásároltam, de csak kb. fél éve használom napi rendszerességgel. Azóta egy darab szála sem hullott ki. Valóban szinte mágnesként vonzza magához a púdert, és szépen, egyenletesen oszlatja el azt. Tömör, nem szúrós, de nem is nagyon puha, jó fogású ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.