Caribbean Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: yasmine1122, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyorsbarnító szolárium-kozmetikum. Gyorsbarnító összetevői révén bőre természetes és tartós barna színt érhet el. Az A- és E-vitamin egészségessé és ápolttá varázsolja bőrt. Aloe Vera-val dúsítva az érzékeny bőrűek kényeztetésére.

kiskozmi

2012. január 22.

Eddig egyet használtam el,de beszerzek egy másodikat is.Nagyon szeretem,olyan mézeskalácsos illata van.Rendesen beszívódik és sokkal tartósabb a barnaság is a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.