Carmex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. július 28.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

A klasszikus tégelyes Carmex ajakápoló cseresznyés változata.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

EszterMA

2020. szeptember 1.

Dublinba vettem a reptéren, mert elvelejtettem magammal ajakápolót vinni ez volt akkor a legolcsóbb megoldás. Azóta ezt használom 5 éve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Vyvcsyke

2017. március 3.

Nekem nagyon bejön ez a tégelyes cseresznyés fajta. Londonban vettem, 2 font-ért, nagyon jó ár érte! Itthon jóval drágább.. Az illata nagyon jó, érződik rajta a cseresznye, felkenés után nagyon puha a szám és sokáig érezhető rajta. Nagyon jól puhítja a számat :) Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

kalavirag

2016. november 4.

Nekem sajnos ő egy átlagos ajakápoló, ennyi pénzért jobbat kapni, az illata kellemes na de ennyit is erről, a jobban kenhető balzsamokat szeretem, hogy dúsítaná az ajkakat én nem vettem észre, sem magamon sem a barátnőimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.