Carner Barcelona

Ár:   29 400-44 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   29 400-44 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Sara Carner felmenői bőrrel foglalkoznak Barcelonában, így gyermekként már mély nyomot hagyott benne a frissen cserzett bőr pipafüsttel keveredő illata. Független, szabadlelkű illat a Cuirs. Értékes fák (guajak, szantál, texasi cédrus, leheletnyi oud) és sáfrány teremtik meg a sötét, mégis hívogató hangulatot, aztán a nagarmotha, a balzsamos ámbra és a bőr („cuir”) sejlik fel rendkívül vonzóan. Mély fák (szinte egy fekete erdőnyi), egzotikus füst és puha bőr – egy igazi unikum.

A 2012-es FiFi-díjkiosztó döntős illata.

Gyönyörű fa kupakkal, mely Sara Carner fás jegyek iránti vonzalmát szimbolizálja.

Fejillat: kömény, sáfrány

Szívillat: cédrusfa, guajakfa, ibolya, pacsuli, szantálfa

Alapillat: ámbra, amarys, bőr, mósusz, nagarmotha, oud, tonkabab

Carner Barcelona Cuirs EDP fújós
Ár: lásd leírásban , Eladó: Gindir
Állapot: saját üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradó, foxpost

szilviakiralyno

2017. május 12.

A nagy talány illata.
Azért kezdem a mondatom ezzel, mert a mai nerolis túrám egyik állomása Ő, és első pillanatban éreztem:"ismerlek, Te ismeretlen, érzem, hogy lélegzésed egy és ugyanaz az enyémmel, és karmikusan kötve vagyunk, valahol, valamikor már a találkozó létrejött."
Több mintával együtt Őt is hazahoztam, de az ottani első, ajánlás utáni próba volt a lényeg. Az eladóhölgy egy tündér, bár előtte a rengeteg papírcsíkpróba után mondtam, hogy tetszik, mégsem ezt választottam, valahogy aztán mégis hozzám került, és ezért hála, mert a zűrzavarban ez a csoda kifelejtődött volna.
Na, szóval érdekes ez. Éreztem, hogy ismerem. És csak most jövök rá, honnan. De előtte az illatról. Édeskésen, fásan, bőrösen indul, a bázisjegyek közt lévő cédrus ( szerelem), rögtön avatott orromnak feltűnik, de türelemmel várok. Bőr és Oudh, sáfrány ( szintén szerelem az arany árával vetekedő csodaszer), majd oudh, oudh és szantál, keményre vált, férfiasra, ördögire, és egy cseppet el is bizonytalanodom, hogy talán még én is gyengécske vagyok ehhez, de ahogy megfogan a gondolat, máris jön egy következő akkord: tonka - pacsuli, és olvadok, és érzelgek, és megint olvadok, és még mindig nem tudom, honnan is ismerem... Várok, tisztelettel és csodálattal, mígnem egyszer csak beüt az emlékkép. Bázisjegyeiben és leszáradásában végzetesen hasonlít évek óta használt rasasi khaltat al khasa ma dhan al oudh illatához. Az hatalmas kedvenceim egyike, de nem használom hétköznap. Sőt, igen rég volt rajtam, de mégis egyik favorit. Ennek ellenére azt hiszem, kicsit mássága miatt a Cuirs is kelleni fog. Vágyom rá.
Mert hát ismerem ugye,( még ha más-más néven is) és Ő már nem bánt, nem okoz csalódást.. Ő is ismeri a titkom, bőröm páráját, feromonjaim, és ha működünk, miért ne működhetnénk együtt újra és újra-
Most Carner Barcelona Cuirs néven...
Szerelem van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

A nagy talány illata.
Most Carner Barcelona Cuirs néven...
Szerelem van.

mrsgrob

2016. december 6.

Unisex illat és valóban kissé a férfias felé hajlik, főleg az elején. Rajtam csendes, megnyugtató, elegáns, krémes, fás bőr. Az elején kesernyésebb, később krémesebb, enyhén édesebb ahogy jobban érződik az ámbra. Hosszan tartó illat. Sok mintát veszek, de csak nagyon ritkán tetszik valami annyira hogy vásároljak egy egész üveggel. Ez igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

Musil

2016. október 1.

Olyan bőrös illatot kerestem, ami nem borsos, nincs benne erősen pikáns fűszeresség, mert ez a kombinációs már túlságosan tombolna rajtam. Fűszeresnek fűszeres, egy picit talán lehetne lágyabb, itt ugyanis a frissen cserzett bőr illatát kapjuk elég tömény dózisban. Egyáltalán nem édes illat, nem gondolnám, hogy a hölgyek körében népszerű illat lenne, valószínűleg inkább az urak próbálkoznak vele szívesebben. Impozáns kompozíció, van benne spiritusznem véletlenül jelölték FiFi Award-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin