Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos- fás

Illatjegyei: pünkösdi rózsa, mandarin, jázmin, bors, szantálfa, pézsma, benzoin

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Hmm. Hmm. És hmm. Nem a kedvencem. Rajtam tipikus téli illat, rendkívúl tartós, de érzek benne valamit amit azokon a típusú embereken érzek akiknek van egy ilyen "alap szaguk" mintha sokáig ülnének a wécén miután elvégezték a dolgukat (ez már mély pszichológia:). Bár nagyon sokáig, évekig használtam rájöttem ezt csak azért tettem mert Édesanyámtól kaptam és a szeretetére emlékeztetett. Nálam minden illat erősen időhöz/életszakaszhoz/helyszínhez stb. köthető. Ja és egyszer tévedésből ezt kaptam újra a tesómtól karácsonyra, pedog az arany vaníliás verziót kértem. Végül a Sógornőmnél kötött ki mert nem szeretem ha évekig áll és szomorkodik egy illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Babooca

2014. január 8.

Édesanyám évekig csak ezt volt hajlandó használni, azóta a Sexy-t használja. Ezt az illatot az évek során az autónk anyósülésének a biztonsági öve teljes mértékben beitta. Akárhány autót leváltottunk, mindnek ilyen illata maradt. :) Nem érzem enyémnek az illatot, ellenben a Splash-sel, ami nagy kedvenc. Tartós, kissé erős, nekem agresszív illat. A 25-30 év alatt pár üveggel elhasznált Édesanyám, de a Sexy óta nem vette újra soha sem. Emlékek miatt 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

anabela

2012. május 5.

én szerettem, kellemes, lágy, friss, nőies illat. másmilyet használok, egyszer volt ilyenem, de akár újra is venném, nálam benne van a top 5 kedvenc illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

keettee

2012. április 7.

Először nagyon tetszett, meg is vettem, és azóta is ott áll a polcomon - majdnem tele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 7.

nemesanita

2012. március 15.

Pár éve a kedvencem volt.Nagyon finom illata van,olyan lágy és könnyed,mint a Bvlgari Omnia parfümök.Talán ha nem lenne ennyi parfümöm,újravenném.De jajj Istenem,minek annyi!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 15.