Best of Beauty 2019

Carolina Herrera

Ár:   11 000 Ft, 16 000 Ft és 20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   11 000 Ft, 16 000 Ft és 20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatkategória: orientális-virágos

Illatösszetevők: jázmin, praliné, rózsa, fahéj, sárgadinnye, narancs, bergamot

Carolina Herrera CH EDT Fújos 5 ml.= 1700 Ft. 10 ml. = 2400 Ft.
Ár: 1700 Ft. , Eladó: Csiribiripipi
Állapot: Új, Helyszín: Kóka, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Kókán lehetséges.
Ár: 6900 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 100/60 ml, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Lilu003

2019. május 19.

Összetevők alapján nagyon kíváncsi voltam rá, és olvasgatva a sok pozitív véleményt, mindenképp ki akartam próbálni. Kifújás annyira nem tetszett, hogy rögtön mentem lemosni. Idővel kapott egy újabb esélyt, de az élmény ugyanaz volt. Rá kell jönnöm, hogy azok a parfümök, amikbe fahéj van, sajnos nem az én világom. A lecsengése lehet, hogy nagyon szép, de azt nem vártam meg. Rossz szokásom szerint az első benyomás alapján döntök parfümök terén, ez az illat túl karakteres és különc számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

zsebmano

2017. november 9.

Első komoly nőcis illatom volt. Nagyon finom, meleg, bújós illat, leginkább ősszel és télen használtam.Nekem rendkívül tartós, nagyon sokáig használtam. Sajnos elfogyott, de tervezem újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

mona82

2017. október 25.

Engem is az Euphoriára emlékeztet,csak nem olyan agresszív,intenzív.Mély,meleg,nőies illat,hideg időben tudom csak elképzelni,egyébként szerintem fullasztó lehet.Tartóssága rajtam legalább 8 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

kisnyuszi83

2017. október 7.

Ez az az őszi-téli parfüm, amivel nem lehet mellenyulni. Igazi komfortillat. Igazabol egy összetevőt sem tudnék kiemelni belole, olyan igazi nagyasszonyos parfumillat. Kar, hogy mostanaban a parfüm kreatorok nem rukkolnak elo. A kevesebb neha tobb. Ja es nagyon tartós. Erdemes beruházni ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Arcsika

2017. április 28.

Most rendeltem belőle 1ml -t,azonnal beleszerettem,nagyon csajos ,nőcis illat,3-4 óránkènt újra kell fújni.Nem tartós,ezért 4☆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

littlechicken

2016. december 22.

Ajándékba kapott parfüm, de nem nyerte el a tetszésem. Egy darabig próbálkoztam vele, de nem tudtam elviselni magamon. Túl karakteres, talán még nem jött el ezeknek a parfümöknek az ideje nálam. Tartóssága megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Mufurcka

2016. október 20.

Szépen jönnek elő a frissebb jegyek belőre rajtam, citrus és gyümölcsök, aztán a pacsuli, a pézsma és a bőr. Szép mély és érzéki szerintem.
A pralinét nem érzem sajnos, de nem érzem hiányát.
Egy idő után van egy fás-bőrös, kicsit füstös szakasza, talán ezt vélik egyesek a férfias résznek...
Ne a fejjegyek alapján ítéljünk, és bőrön teszteljünk! 7 órát bírja a bőrömön, de ez nyilván egyénfüggő, őszre, télre ajánlanám.
Emlékeztet CK Euphoriájára, bár csak ámbra és pézsma a közös jegyük a fragi szerint a leszáradásban, mégis összességében hasonló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

A pralinét nem érzem sajnos, de nem érzem hiányát.

erzsebet0304

2016. augusztus 30.

Sejtelmes illat számomra,nem éreztem még máson.Az összetevőket egyáltalán nem érzem ki belőle,rajtam egy meleg mély illat.Télen nagy kedvencem.EDT-hez képest nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Rebeka020

2016. június 22.

Nekem ez életem parfümje! Első parfümöm volt, ajándékba kaptam, azóta nem igazán használtam mást. Hű társak vagyunk és szerintem leszünk életem végéig. Jobban szeretem a picit férfiasabb, fűszeres illatokat mint az édeseket, és ez a TÖKÉLETES! Nélküle nem tudnám elképzelni már!
Elegáns, könnyű, nem tolakodó, de mégis visszafogottan feltűnő. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

hulcsi

2016. január 30.

Elsőre: Paco Black xs Potion,ami ffi. Van a férjemnek és annyira istenien szexi...mondtam is neki,hogy szívesen fújnám én is 😊 Aztán letisztul és egy erős,kicsit piszkos jázmint hagy maga után. Aki ezt szereti vegye bátran. Én tudok magamnak jobbat,éppen most az ibolyásakat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.