Carolina Herrera

Ár:   11 000 Ft, 16 000 Ft és 20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   11 000 Ft, 16 000 Ft és 20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatkategória: orientális-virágos

Illatösszetevők: jázmin, praliné, rózsa, fahéj, sárgadinnye, narancs, bergamot

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lenaeri

2022. június 13.

Én ezt nem értem. Kifújáskor olyan, mintha romlott lenne. Pár perc múlva finom lesz az illata. Viszont ezzel a lendülettel el is tűnik.
Ma pár literrel locsoltam a ruhámra is, de kis idő elteltével szintén semmi.
Nem húzom le teljesen, mert próbálkozom még vele, de eddig csalódott vagyok.
Jó lenne azt érezni, amit itt a többiek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

Ma pár literrel locsoltam a ruhámra is, de kis idő elteltével szintén semmi.
Nem húzom le teljesen, mert próbálkozom még vele, de eddig csalódott vagyok.
Jó lenne azt érezni, amit itt a többiek.

narancsfavirág

2022. június 7.

Sokáig használtam ezt a parfümöt, és minden évszakban más illata volt rajtam. A nyári időszakban elég fullasztó tudott lenni már egy minimális mennyiség is. Ősszel-télen szerettem magamra fújni, nagyon illett a kicsit esős, kuckózos, hidegebb időhöz. Rajtam elég sokat változott az illata kifújás után, mindenképp érdemes bőrön is tesztelni megvétel előtt szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

hpcz95

2021. április 5.

Már vagy 12 éve használom ezt a parfümöt, de egyszerűen nem tudom megunni. Éppen ezért én az év bármely szakaszában magamra fújom, egyszerűen imádom, bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Vojtasko

2020. november 10.

Egyszerűen életem parfümje, volt már több márkás, sokkal drágább parfümöm, de ez...Aki csak megérezte eddig rajtam, mindenki dicsérte. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

zsebmano

2017. november 9.

Első komoly nőcis illatom volt. Nagyon finom, meleg, bújós illat, leginkább ősszel és télen használtam.Nekem rendkívül tartós, nagyon sokáig használtam. Sajnos elfogyott, de tervezem újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

mona82

2017. október 25.

Engem is az Euphoriára emlékeztet,csak nem olyan agresszív,intenzív.Mély,meleg,nőies illat,hideg időben tudom csak elképzelni,egyébként szerintem fullasztó lehet.Tartóssága rajtam legalább 8 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

kisnyuszi83

2017. október 7.

Ez az az őszi-téli parfüm, amivel nem lehet mellenyulni. Igazi komfortillat. Igazabol egy összetevőt sem tudnék kiemelni belole, olyan igazi nagyasszonyos parfumillat. Kar, hogy mostanaban a parfüm kreatorok nem rukkolnak elo. A kevesebb neha tobb. Ja es nagyon tartós. Erdemes beruházni ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Arcsika

2017. április 28.

Most rendeltem belőle 1ml -t,azonnal beleszerettem,nagyon csajos ,nőcis illat,3-4 óránkènt újra kell fújni.Nem tartós,ezért 4☆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

littlechicken

2016. december 22.

Ajándékba kapott parfüm, de nem nyerte el a tetszésem. Egy darabig próbálkoztam vele, de nem tudtam elviselni magamon. Túl karakteres, talán még nem jött el ezeknek a parfümöknek az ideje nálam. Tartóssága megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Mufurcka

2016. október 20.

Szépen jönnek elő a frissebb jegyek belőre rajtam, citrus és gyümölcsök, aztán a pacsuli, a pézsma és a bőr. Szép mély és érzéki szerintem.
A pralinét nem érzem sajnos, de nem érzem hiányát.
Egy idő után van egy fás-bőrös, kicsit füstös szakasza, talán ezt vélik egyesek a férfias résznek...
Ne a fejjegyek alapján ítéljünk, és bőrön teszteljünk! 7 órát bírja a bőrömön, de ez nyilván egyénfüggő, őszre, télre ajánlanám.
Emlékeztet CK Euphoriájára, bár csak ámbra és pézsma a közös jegyük a fragi szerint a leszáradásban, mégis összességében hasonló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

A pralinét nem érzem sajnos, de nem érzem hiányát.