Best of Beauty 2019

Carolina Herrera

Ár:   7540 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: Rózsa, Bors, Vanília, Ámbra

silence

2018. november 9.

Huhh, már elég régen, hogy volt ilyen Chic-em (már 10-15 éve biztosan). Akkor el - elfújkáltam, de nem lett kedvenc, amikor elfogyott nem vásároltam újra. Akkoriban nem egészen voltam jóban a rózsás illatokkal, és ebben a parfümben elég erőteljesen domináltak a rózsás illatjegyek (valószínűleg azért nem is tudtam megszeretni magamon.) Most, hogy eltelt pár év, szívesen megszaglásznám újra, hátha már másként viselkedik rajtam, mert az elmúlt 1-2 évben igen szépen bontakoznak ki rajtam a rózsás, borsos illatok ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

szeliger

2018. október 18.

Hűha, nem is tudtam, milyen kincseim vannak! Van énnékem egy dobozom, abba szoktam beledobálni a vásárlás mellé kapott illatmintákat, mondván, egyszer, majd, talán belenyúlok és kikapok közülük egyet. Időnként így is történik,csak úgy kihúzok egyet, mint a bűvészkalapból a nyulat, hopp, már kézben is van az 1,2 ml értékes nedűt tartogató kis fiola. Kifújtam, meglepődtem, szerettem. Egy finom illat a kétezres évek elejéről, Alberto Morillas és Jacques Cavalliere munkájának eredménye. A fenti illat leírásban van egy kis zavar, sokkal összetettebb, bujább illat ez, minthogy négy összetevővel el lehetne intézni. Vegyes, telt virágcsokor, mély vaníliás-pézsmás alapon. Rajtam sajnos nem annyira tartós, mint amennyire sokan dicsérik, pár óra múlva elillan. Ezzel együtt nagyon nőies, nagyon határozott, tele energiával, felidézi az időket, amikor még előttem állt a világ, csak rajtam múlt, hogy melyik úton indulok el. Kicsit sajnálom most elfújkálni, de nem fogom tartogatni, ez a korszak már mögöttem van. Igen, a parfüm is az utolsó véleményét már közel négy éve kapta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 18.

sminkesmas

2014. november 22.

A megjelenés óta tartok itthon.

Nekem inkább szúrósan édes, azaz friss mintha citrusos lenne, de alatta mégis van benne valami ami édes.
Nálam nem virágos, nem elegáns, nem öreges illat, hanem rohangálós mindennapos..

frézia, mandarin, rózsa, narancsfa virága

vanília, szantálfa, pézsma

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

A megjelenés óta tartok itthon.

frézia, mandarin, rózsa, narancsfa virága

vanília, szantálfa, pézsma

happyspirit94

2013. szeptember 11.

Nekem nem jött be. Talán csak azért, mert nem ilik hozzám, túl finom, túl elegáns. Elajándékoztam, a barátnőm nagyon örült neki. Neki telitalálat!Nem túl tartós sajnos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

banyadék

2013. február 20.

Ő is rég volt már az enyém. Tartós, édes illat. Szerettem őt viselni, kolléganőim kevésbé, szerintük túl intenzív, szúrós volt rajtam. Az biztos, hogy nem a felejtős illatkategóriába tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 20.

csekeregina

2012. szeptember 24.

kedvenc parfüm <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

kedvenc parfüm <3

Roxanne

2012. augusztus 7.

Van egy jó régi mintám. (ha már esetleg azóta változtattak az összetételen)
Édes illat, de nem a cukorkafajtából.
Elmélyülő szerelem illata. Nem az egyéjszakákat kereső "élet császárai"-nak típusa. Nem olyan felszínes. Bájos, elbűvölő, szeretetteljes. Váratlanul lep meg, magad is rácsodálkozol. Aztán, ahogy telik az idő, azon kapod magad, hogy még mindig ott van, önnön valóddá válva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Van egy jó régi mintám. (ha már esetleg azóta változtattak az összetételen)
Édes illat, de nem a cukorkafajtából.

chyork

2012. július 10.

Egyetértek, nekem is évek óta nagy kedvencem. Már nem kapható boltban, de neten meg lehet rendelni. Modern, magabiztos, virágos illat, és szerencsére nem jön szembe minden sarkon. Tavaszra, nyárra csodás.

update: Megint rendeltem belőle egy üveggel és szomorúan vettem észre, hogy a tartóssága nem a régi. Nem tudom, hogy változtattak-e az összetevőkön és emiatt nem is szeretnék pontot levonni, de amúgy is olyan kevés valóban tartós parfüm van a piacon, elkeserítő, hogy a régiek sem hozzák a minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

mariann33

2012. február 24.

Az egyik nagy kedvenc!2004 óta használom,nem lehet megunni!Nagyon friss,nagyon tartós,és nem változik sokat kifújás után.Szerintem sokkal-sokkal jobb,mint a többi Herrera illat.Annyira jól alkották meg,hogy egyszerűen nem tud kimenni a divatból!Ma épp úgy modern,mint tizen éve,és ez nem minden parfümre igaz!Csillagos ÖTÖS!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.