Caron

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilviakiralyno, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 1990

Fejjegy: bors, levendula, koriander

Szív: rózsa, jázmin, szegfűszeg

Alap: Tömjén, mirha, vanília, pézsma

Időtlen, fűszeres-tömjénes keleties illat. Az üveg formája templomi tömjénszórót szimbolizál.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

x

2020. december 2.

Évekig vágytam rá ismeretlenül, végül láttam, hogy az új változat elérhető, és nem érdekelt, hogy ez már nem a régi. Nem bántam meg. Bármiben is más a régi, ez az új is annyira gyönyörű élmény, hogy magasan felette van a ma divatos illatoknak. Ezt a földöntúli szépséget tényleg csak különleges, katartikus alkalmakra érdemes hordani, hogy ne rontsák el az apróbb-nagyobb kellemetlenségek az élményt.
Tartottam tőle, hogy nem lesz erős vagy tartós, de ez sem áll fenn: a hajamon érződik még a tegnap esti fújás. Mostanra picit szappanosabbá alakult, de nem túlzóan. (Komoly dilemma, mert ma hajat akartam mosni. :D )

Ja igen, a Parfümbirodalom webáruháztól vettem, náluk láttam még februárban, csak akkor kifogytak belőle, aztán kb félévvel később, augusztusban, ismét lett nekik raktáron, kell figyelni, hogy mikor tartják, mert gyorsan elfogy. Nagyon kedvesek, megbízhatóak. Eszméletlen jó áron van náluk a teszter, kicsit aggódtam is, de nem volt rá okom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 2.

Dottir

2019. augusztus 14.

Transzcendentális (másoknak esetleg szakrális) illatélmény, utazás a világontúlra. Szavakkal nehéz leírni, azok túl földközeliek és kézzelfoghatóak.
Nagy csodálója vagyok a Caron illatoknak, egy házon (magamon) kívüli pillanatomban a tengerentúlról rendeltem mintacsomagot tőlük, amelynek tagjai a Tabac Blond, a Bellodgia és ő voltak. A Sacré annyira nem evilági, hogy egyszerűen képtelen lennék hordani. Így csak néha felkenem magamra, és hagyom, hogy néma, mély kegyelmi állapotba kerüljek. Ódon templomillat, gyógyító mirhabalzsam, megváltó tömjénfüst. Nem testre való, hanem lélekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

szilviakiralyno

2014. november 7.

A szívem szakad meg, hogy már ebben verzióban és üvegben már nem kapható. Nekem még van belőle, ritka kincs, olyan mint a sivatagban bóklászó szerencsétlen, amikor oázist lát, úgy vigyázok rá, mint az ősi elhivatott papok, akik a titkokat őrizték. A Parfum Sacre nevet, úgy tudom pont azért kapta, mert a templomi tömjénszóróra emlékeztetve a utal a "szent parfüm", és "per fummum" - tehát- füst általi áldozatra az isteneknek. Valóban domináns a Mirrha a rózsa és bors kombinációja, de tömjénes, fűszeres. Kiváltképp illik alkalomra, hihetetlen aurával vonja körül viselőjét. Számomra nem létezik Női/ Férfi parfüm. Csak illat van, és akihez szól megtalálja. Ő is ilyen. Lényegtelen hogy nő vagy férfi viseli, az fontos, hogy olyan emelkedett hangulatban legyen, ami megilleti ezt a nemes illatszert. Hódolat kell neki, egyébként nem működik. A Caron illatmágiáit mindig valami belső csend követi, a Parfum Sacre kiváltképp ilyen. Először jön a "hú .. ismerem valahonnan", majd később az elkerekedett szemek, utána a csendes döbbenet, majd megnyugvás, és elmélyülés. Amikor az bőr az illathoz növekszik, és elkezd kibontakozni. Az első próba mindig sokkoló. szerintem nem csak ennél az illatnál, hanem a Caron összes remekművénél. Utána, ha hagyjuk az első meghökkenésen túltenni magunkat, valami elementáris erővel tör fel a mágia, az a szakértelem, amivel az illatpiramist felállították. Ritka sötét és félelmetes a PS. Gyönyör és Kín, Élet és Halál, Fény és Sötétség egyben, és nincs benne semmi túlzás. amikor megtaláljuk Önmagunkat, tudjuk, hogy valami felsőbbrendű is működik világunkban, amit nem látunk, de érzékelünk. Látnokok illata. A lappangó médiumitásé. Boszorkányos elegye a komor, hideg templomi hangulatnak, és ősi révüléseknek. Újabb verziója lila, fura palackban kapható. Létezik. Megvásárolható. De érzésem szerint nyomába sem ér ennek a csodának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.