Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Összetétel: bergamott, kardamom, üröm, ámbra, cédrus, vetiver, nyírfa, tölgymoha

molnardokigergely

2014. április 1.

Véletlenül fújtam magamra a Declaration helyett, nem bántam meg. Igazi tavaszi-nyári citromillat, amiben azért megtalálhatók a Declaration-re jellemző illatjegyek is. Az egyik legpopulárisabb citromillat szerintem. Kortól, nemtől, stílustól függetlenül bárkinek jól állhat, mégsem jellegtelen tucatillat, éppen ezért mesteri. Próbáljátok csak ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.