Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: rebarbara,mandarin,bergamot,jázmin,cseresznyevirág,szantálfa,ámbra

Ár: 9900,- Ft plusz posta/Foxpost , Eladó: Tamcsi
Állapot: 100 ml/próbálva volt csak, Helyszín: Veresegyház, fizetés: Átutalás után postázom vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bellehercegno

2015. április 16.

Így van,valóban van benne valami irritálóan szintetikus.Azzal is egyetértek mindenképp,hogy hasonlít az In Black-re,viszont az egy imádnivaló dög,ez meg egy fura maskara.Az In Black egy csodás és mély,kerek fekete illat,a fruitee meg pont olyan,mintha az I.B.-be romlott jaffaszörpöt öntöttek volna,amitől az egész szétesik és olyan utálatos lesz tőle,hogy az ember menekülni akar jó messzire. Nem hiában nem népszerű,ez most nem jött össze a Cartiernek.2 pont és nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 16.