Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyei: narancs,bergamot,ibolya,pacsuli,cédrusfa

Feketebarbi

2019. november 29.

"Cartier az óra,
Yves-Saint Laurent ing,
Kétárbócos jachtom
Az öböl kék vizén ring."
Warpigs- Monte Carlo -ból idézve. Remek... a dal!
Csalódott vagyok, mert amolyan flancolós élményt vártam. Még kesernyésnek is megálmodtam, karcosnak, modorosnak, de ez ismét egy Avon far away.
Hol van ebben a narancs? Mi lett a nózimmal? Ez gyógyítható?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

"Cartier az óra,
Yves-Saint Laurent ing,
Kétárbócos jachtom
Az öböl kék vizén ring."
Warpigs- Monte Carlo -ból idézve. Remek... a dal!
Hol van ebben a narancs? Mi lett a nózimmal? Ez gyógyítható?

Csokri

2018. augusztus 25.

A második Cartier illatom. Rekkenő hőségben ismerkedtünk meg, és a csuklómra fújás után még órákkal is meccsapott a narancs illata. Nálam alap nyári illat lesz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

bokros

2013. december 10.

Uniszex illatként inkább egy kicsit férfias, bár az igazat megvallva engem inkább vonzanak a férfi, mint a női illatok. Magamra fújfa is férfias egy picit, bár azok a nők, akik szeretik a könnyed citrusos illatokat, azoknak szerintem egy kíváló tavaszi-nyári alternatíva lehet. A citrusosság mellet van benne egy kis fűszeresség is, ami számomra még inkább tetszik. A tartósságával sincs semmi gond, úgyhogy részemről egy erős négyest érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 10.