Casa Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Szappanok

A benne található oliva és babérfa olajnak köszönhetően az aleppói szappan nem csak tonizál, és tisztít, de a bőr puhábbá, rugalmasabbá is válik használata során. A holttengeri iszapnak köszönhetően magas az ásványianyag tartalma, így tökéletesen tisztítja és óvja a problémás – akár ekcémára hajlamos – bőrt, fertőtlenít és nyugtat.

missb

2013. október 15.

AJÁNLOM PROBLÉMÁS BŐRRE! Az illata is nagyon finom friss :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

AJÁNLOM PROBLÉMÁS BŐRRE! Az illata is nagyon finom friss :)

cszalkai

2012. október 21.

Szuper termék, ajánlom mindenkinek akinek problémás a bőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

Szuper termék, ajánlom mindenkinek akinek problémás a bőre.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil