Casa Nature

Ár:   1320 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Ajakápolók

Az egyedi textúrával rendelkező ápoló balzsam megvédi az ajkakat a kiszáradástól a hideg időben. A benne található aloe vera, shea vaj, méhviasz, jojoba olaj, szőlőmag és narancsolajnak köszönhetően puhítja és tökéletesen hidratálja a kirepedezett ajkakat.

vidamgabica

2021. március 21.

Jó néhány ajakbalzsamot próbáltam, de a Casa mindent felülmúl. Nincs ragacsos érzés, kellemetlen íz. Könnyed viselet, valóba ápolja és hidratálja az ajkakat. Nincs utószárítás, egy főnyeremény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

knifeofdreams

2012. április 21.

Nagyon kellemes ajakápoló, puhává és selymessé teszi az ajkakat. Az állaga a tubusban elég kemény, viszont az ajkakhoz érve felmelegszik, és könnyen kenhetővé válik, ezt a jelenséget sokszor szoktam hasonló összetételű, természetes növényi összetevőket tartalmazó készítményeknél tapasztalni. Őszintén szólva én nagyon szeretem, nekem ez így valahogy tisztább és frissebb érzés, mint egy már használt, olajos érzetű Labellot maszatolni az ajkaimon.

A másik különlegessége, hogy a legtöbb ajakápolóval ellentétben nem akar szájfény is lenni, és a szokásos fénylő hatás helyett inkább matt ajkakat hagy, esetleg egy enyhe szaténfényt ad, de semmi "vizes" hatás nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract