Casa Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ajakápolók

Az egyedi textúrával rendelkező ápoló balzsam megvédi az ajkakat a kiszáradástól a hideg időben. A benne található aloe vera, shea vaj, méhviasz, jojoba olaj, szőlőmag és narancsolajnak köszönhetően puhítja és tökéletesen hidratálja a kirepedezett ajkakat.

knifeofdreams

2012. április 21.

Nagyon kellemes ajakápoló, puhává és selymessé teszi az ajkakat. Az állaga a tubusban elég kemény, viszont az ajkakhoz érve felmelegszik, és könnyen kenhetővé válik, ezt a jelenséget sokszor szoktam hasonló összetételű, természetes növényi összetevőket tartalmazó készítményeknél tapasztalni. Őszintén szólva én nagyon szeretem, nekem ez így valahogy tisztább és frissebb érzés, mint egy már használt, olajos érzetű Labellot maszatolni az ajkaimon.

A másik különlegessége, hogy a legtöbb ajakápolóval ellentétben nem akar szájfény is lenni, és a szokásos fénylő hatás helyett inkább matt ajkakat hagy, esetleg egy enyhe szaténfényt ad, de semmi "vizes" hatás nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract