Casa Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Szappanok

A szíriai Aleppóból származó szappan jótékony hatásait a benne található olívaolajnak, a 22% babérolajnak, a damaszkuszi fekete kömény olajnak, és a benne található természetes E vitaminnak köszönheti. Aleppóban tesztelt és hitelesített autentikus termék. Természetes és környezetbarát termék, alkalmazása széleskörű: arcra, testre, hajmosásra is kiváló és kimondottan ajánlott érzékeny bőrűek számára. Fertőtlenítő, antibakteriális, samponként használva pedig erősíti a hajszálakat.

akascha

2015. április 20.

Hú, ezt használtam, vagyis csak próbáltam, de nem sikerült vele hosszabb kapcsolatot kialakítanom, így apukámnak adtam, egyszerűen nem bírtam az illatát, ami számomra már inkább szag volt. A babérolaj olyan intenzív, hogy hiába nem szárítja a bőrt nem tudtam használni. Hogy miért is vettem meg, egyrészt mert nagyon jókat olvastam róla, szépek az összetevők, a boltban a teszter becsapós volt, mert már elég rég ki volt bontva és nem volt ennyire intenzív az illata. Ezért nem akarok levonni pontot, mer lehet, hogy valakinek meg pont tetszik ez az illat. Apukám teljesen meg volt vele elégedve, neki az illata is tetszett. Amúgy teljesen bőrbarát, nem irritál, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil