Casa Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. április 17.

Kategória:   Testápolók

A natúr testápolótejben található búzacsíra olaj, körömvirág, rózsa, és kamillakivonat teszik ellenállhatatlanul puhává, selymessé a bőrt a használat során. A búzacsíra olaj segít a rugalmasság megőrzésében, a krém nem hagy zsíros érzést maga után.A termék egyedisége az utánozhatatlan francia keksz illatában – „petit lu” – rejlik.

encimokus

2013. június 14.

A színe és az állaga olyan, mint az állott banánturmix. Könnyen beszívódik, nyárra jó, viszont én keksz illat helyett, egyszerre savanykás és kesernyés illatot érzek. Szerintem büdös. Szerencsére akciós áron vettem, de így sem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 14.