Catrice

Ár:   1829 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. május 15.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Professzionalis púderecset extrém puha szálakkal.

perfumeaddict

2019. augusztus 22.

Egy termékkisöprés alkalmával szereztem be, akciós áron. Úgy voltam vele, hogy ennyiért még akkor is megéri, ha nem lesz olyan jó ecset. De amúgy nagyon jó, puha, bársonyos, és szépen viszi fel a púdert. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.