Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A fényes fedőlakk finom ezüst részecskéivel a törött üveg megjelenését kölcsönzi körmeidnek. Használható önmagában, vagy kedvenc körömlakkodon is – a rögzítés garantált! A divatos textúra extra hosszantartó és egy szempillantás alatt megszárad.

Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: csak swatcholt:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

umpalumpa

2017. szeptember 8.

Hat nekem nem jon at a filing. Uvegben nagyon tetszett, felkenve keves reszecske latszik. Tartosnak tartos, lemosni is nehezkes, a muanyag reszecskek jol megtapadnak a kormon. Talan szivacsos tunkolos technikaval szebb eredmenyt ernek el. Majd kiprobalom, ha lesz kedvem vacakolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

rocksteadycat

2017. április 23.

Gyönyörűűűűű! Nagyon érdekes és szép effekt, igazán lenyűgöző tud lenni egy jól kiválasztott szín fölött! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.