Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bellezza, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A legújabb trend Ázsiából – rendkívül finom szemceruza. Az új, Japánban kifejlesztett sörtéjének köszönhetően a felvitel rendkívül könnyű az Ultra Slim Szemkontúr tollal. Extra fekete színe hosszantartó, de könnyen eltávolítható. Parabén mentes.

Beiggi

2019. november 16.

Tetszett az ecset része, puha ezért gondoltam szépen fel lehet majd vinni, hát nem. Ami még ennél is rosszabb,hogy 1,5 óra után már foltokban lekopott és nyomot hagyott a szemhéjamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

QueenOfDisaster

2019. június 12.

Valószínűleg jobb is, hogy már nem gyártják. Siettem és a figyelmetlenségem miatt sikeresen ezt vettem meg ahelyett, amit akartam. Könnyen tudok vele szép vonalat húzni, de olyan lassan (vagy semennyire?) szárad, hogy egyszer felnézek és kezdhetem is előröl az egészet, mert a fele a tusvonalnak a szemhéjamon van. A színe pedig minden, csak nem "extra"; 3-4 rétegben is furcsa, áttetsző, szürkés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

biju94

2019. június 4.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban,sokáig használtam ezt a terméket, volt olyan ami egész sokat kibírt és szépen/precízen tudtam vele tusvonalat húzni és volt olyan is, hogy pár hetet bírt kb, aztán már szürkén fogott, vagy sehogy vagy éppen szöszösödött a vége, és ment a kukába. Hol ilyen hol olyan minőségű volt. Viszont amikor jobb minőségűt sikerült megvennem tartós volt, jól pigmentált és könnyű volt vele dolgozni. Egy erős 3* megérdemel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

annodobo

2019. február 23.

Komolyan mondom borzalmas. Mondjuk ettől a markától nem is vártam nagy szenzációt, de ez tényleg pocsék. Ezzel az ecsettel festeni lehet, de nem szemre. Kb. kell 2-3 óra mire az ember normális megcsinálja vele a szemét. Egy egyenes vonalat nem lehet vele húzni, állandóan elcsúszik és a vékony tusvonalbol egy egész szemhéjas tus lesz... Ha pedig 3 óra múlva végre sikerül megcsinálni 100%, hogy felragad a szemhéjra az egész. Ég tőle a szemem, borzalmas...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Nancika

2018. november 2.

Legjobb barátnőm megkért, hogy sminkeljem ki az esküvőjére. Eleve hatalmas teher volt, nem is akartam jó darabig vállalni, de mivel egyszerű szép alapozás, kontúr, szemkihúzás mellett döntött, végül elvállaltam. Mivel előző napokban jöttem rá, hogy beszáradt az egyetlen tusom és darabosan viszi fel a festéket, egy barátnőm tanácsára megvettem ezt, mert "ez mindent kibír". Hát konkrétan azt sem bírta ki, amíg megcsináltam a barátnőm haját a nagy napon, a fele a szemhéján landolt. Mire végeztünk a hajával, addigra az egész szeme katasztrófa volt, egyetlen vonal sem ott volt, ahol lennie kellett volna. Végül a menyasszony 500 Ft-os Lovely tusa mentett meg minket, ami tökéletesen és maszatolódás nélkül bírta ki a nagy napot. Ezzel amúgy gyönyörű vonal húzható, de nem értem, hogy minek, ha 10 perc múlva az a gyönyörű vonal egy hatalmas káosz lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

zsizi

2018. szeptember 14.

Borzasztó gagyi termék. Sokat kell vele ügyködni, mire szépen, fekete, pigmentált hatást ér el az ember, mivel a festéke nem szárad meg (órákkal később sem), így amikor újabb réteg kerül az első fölé, azt konkrétan csak leszedi és maszatolja az ecset, több festéket nem tud felvinni. Az ecset hegye az első használat után szétmegy és bomlani kezd, amivel a kis szárnyakat esélytelen meghúzni, a puha kis fej ugyanis roncsolódik minden egyes használatkor. Nekem két alkalom kellett ahhoz, hogy teljesen tropára menjen. 4 óra viselés után megdöbbenve vettem észre, hogy a tus nagyja felkenődött a felső szemhéjamra (nincs rejtett szemhéjam) és nagyon irritálóan összeragasztotta a szemhéjamat a felső szemüregi résszel. Először fogalmam sem volt, hogy mi lehet a tapadós érzés oka, aztán amikor tükörbe néztem, láttam, mit művel a kis szemét. Ilyen soha nem fordult még velem elő, az Aden tusom akár 12+ órát is kibírt és brutál tökéletes és erős színe maradt, még a víz sem vitte le egykönnyen, pedig nem vízállót használtam. Sajnos már nem tudok Aden tushoz jutni, így ezt vettem helyette, bár ne tettem volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Whosthatfitgirl

2018. június 1.

Anyósom véletlenül ezt vette a megszokott szemceruzája helyett, így nálam landolt. A L'Oreal gél állagú tus híve vagyok, szóval nem akartam váltani, de gondoltam, ha már van, akkor kipróbálom.
Hát...bár ne tettem volna. Nem is értem mi volt a szándéka ezzel a cégnek??? Az hogy jól pigmentált?!?! Nem, mert 25-dik áthúzásra kezd a színe hasonlítani a feketére, mert amúgy középszűrke. Gyorsan szárad??!?! Nem, hiszen egy óvatlan pillanatodban felkened az egészet a szemhéjad minden szegletébe. Az hogy tartós?!?!?! Egy laza, nem túl meleg, nem túl hideg, nem párás napot sem bírt ki. Szinte eltűnt... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

drienn

2018. március 20.

Sajnos nem túl tartós, de jól használtaó, szép vonalat húz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Sajnos nem túl tartós, de jól használtaó, szép vonalat húz.

daydream

2018. március 8.

Sajnos nagy csalódás lett. Használni könnyű, de egyáltalán nem tartós. Nincs meleg, de így sem bír ki kenődés/kopás nélül egy napot az irodában úgy, hogy nem dörgölöm a szemem... A színe tetszene, eléggé pigmentált (mondjuk még új), de így nem éri meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

agciika

2018. január 25.

Hatalmas csalódás! A jól megszokott Rdel Young hasonló filces tust akartam megvenni, de mivel épp akcióban volt, egy darab sem volt már a polcokon. :( Catrice termékeit imádom, gondoltam csak nem lehet rossz, sőt. Hát nem vagyok egy finnyás típus, de komolyan felvitelkor alig fog, szürkés színe van, több rétegben kell felkenni hogy kinézzen valahogy. Ezután következik egy szörnyű ragacsos érzet, valamint égető-csípő érzés miközben szárad. És ha ez nem lenne elég a legolajosabb sminklemosómmal is alig bírtam lemosni a fejemről este.... Napok óta nem használom, de szabályosan hámlik abban a vonalban a szemhéjam ahova felkentem. Lehet hogy allergiás vagyok valami összetevőjére vagy passz, de nekem ez kuka! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice