Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. december 24.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2013 április-májusi limitált kiadás

Nyalóka, nyalóka: átlátszó és színes bevonat. Az Ajakbalzsam Stick tökéletesen egyesíti a két funkciót – intenzív és világos. Puha, édes ajkak, akár egy cukorka enyhe csillogó hatással.

• C01 Bring Me Peach
  • C02 Sugar Shock

2014. február 8.

Ablakon kidobott pénz, jobban jártam volna, ha az árát odaadom egy koldusnak. Szárít, erős szaga van, semmi színnel párosulva (C02-es "árnyalat"). Nulla lenne, de ilyen lehetőség nincs.

la.petite.peste

2013. május 31.

Nem is tudom, miért nevezték egyáltalán hidratálónak, mert azt biztos nem csinálja, mondjuk cserébe legalább nem szárít. Viszont a rózsaszín színe az nagyon szép, valami gyönyörű, finom, selymes fénye van. Szerintem összességében klassz nyári szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

wishes

2013. május 24.

Az van, hogy hiába nem hidratál, hiába esetlen, valahogy mégis szeretem. Olyan ajkakat varázsol, mintha rózsaszín selyemcukorkával lenne bevonva.
Persze egy "rendes" rúzshoz nem mérhető, de ha menthetetlen pénzkölthetnékje támad az embernek, ez arra pont jó, poénos kis csecsebecse.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

andi91

2013. május 23.

Jaaaaaj akkora csalódás:( Sokáig nézegettem a Sugar shock árnyalatot, mindig csak teszter volt belőle, és tegnap végre találtam belőle egy szem normál példányt. Hát, annyit tudok mondani, hogy alig van valamicske színe, szárít és borzalmas íze van. Az illata viszont tényleg cukorkás, nem mintha ez bármin is javítana... Kár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate