Catrice

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2020. április 20.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2019 nyári limitált kiadás

• 84 %-ban termszetes eredetű összetevőket tartalmaz
  • Lágyan olvadó, áttetsző textúra fényes finish-sel
  • Avokádó és görögdinnyemag olajjal
  • Vegán

orchidea8627

2020. április 24.

Nagyon jó kis ajakcucc ez. Sűrű, testesen olajos állagú, fényes de szerintem nem ragad, bár úgy gondolom ezt sokan ragadósnak ítélik majd.
Viszonyításképp nem annyira testes mint a MAC Lipglass, de "ragadósabb" mint a Clarins Lip Oil. Be is szívódik egy idő után és gyönyörűen hidratál.
Illata kellemes enyhe vanília, a legjobb, olyan kis kellemesen semleges, a kedvencem a szájravaló kencéknél a vanília.
Nem egy olcsó darab ha azt nézzük hogy mindössze 2 ml van benne, de ez elég jó darab lett.
Remélem egy darabig az állandó szortiment része lesz és nem fogják megszüntetni.

Estére jobban szeretem használni, nap közben a Clarins ajakolaja sokkal kényelmesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil