Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   8,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 4.

Kiszerelés:   8,8 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Egy ajakprimert, 8 krémes, matt rúzst és egy arany tónusú highlighting púdert tartalmazó paletta, nagyméretű tükörrel és kétvégű ecsettel.

Guppi

2018. július 1.

Praktikusak ezek a rúzspaletták, utazáshoz mindenkèpp. A színei gyönyörűek ès egèszen tartósak (ajakprimerrel, de nem a sajátjával). Napközben azèrt ráfèr az igazítás. A por rèsze számomra egyelőre kihasználhatatlan, talán karácsonykor bevetem. A fènyes testvèrèvel ellentètben ennek egy kicsit kemènyebb a textúrája, de ajakra felkenve könnyen eldolgozható. A fedèse jó, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

katagali92

2018. június 15.

Én is nagyon jónak találom a palettát, bár lehetne picit tartósabb, valamiért a felső ajkamon az Istennek sem akar megmaradni. A legsötétebb árnyalat pedig....hát.... nem az igazi. Egyébként gyönyörű színek vannak benne és még ha csak 7 szín ami igazán használható belőle, akkor is bőven megéri az árát. :) Az ecsetével szépen, precízen lehet dolgozni. Így összegezve ezt a palettát tényleg annak találták ki, aki szereti a nude-os, matt rúzsokat, annak viszont kötelező darab. Jaj igen! Az aranypor nagyon különlegessé, alkalmivá teszi az összes színt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Lilla90

2018. április 16.

Úgy látszik én vagyok az első aki értékeli ezt a palettát, glamour napok alkalmával kedvezményes áron jutottam hozzá bár szerintem a teljes árát is megéri mert nagyon baráti, és jó minőségű. Kreatív és szép színek vannak benne nem a legtartósabb ha kopik az alig feltűnő szépen és halványan fakul meg a szín óvatos ivást túléli :) maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.