Catrice

Ár:   2629 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   8,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 4.

Kiszerelés:   8,8 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Egy ajakprimert, 8 magasfényű rúzst és egy ezüst highlighting púdert tartalmazó paletta, nagyméretű tükörrel és kétvégű ecsettel.

Bettii98

2018. december 1.

020 árnyalat volt meg nekem. Tartósság 0 még primerrel is. A púder az undorítóan néz ki,ahogy beleragad a rúzsba. Pigmentáltság 0 sok kell belőle, hogy látszódjon, amitől elég hamar fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Egi

2018. október 20.

Némely áruházban kiárusításban szerepel féláron, néhol pedig ugyan úgy egész áron....én kiárusítva vettem 1200 ft ért. Végül azért adok 5 * ot, mert végülis nem tudok rosszat mondani róla, nekem csak a csillám nem jó semmire, de a primerrel sokkal szebb és teltebb lesz a szín. Sztem nem felesleges, főleg akinek nincs ajak primer-e külön. Tényleg inkább a rúzs és a szájfény között van. Nem túl pigmentált de nekem ez tökéletes, nem szeretem a sötét színeket. Nekem kicsit rartós, pl szájfényhez képest :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

NixonB

2018. július 17.

Röviden: a vásárlás követő nap visszamentem megvenni a matt verziót is. Hozzáteszem,féláron.

Nagyon krémes állag, ehhez képest meglepően tartós rajtam.
Hezitáltam, hogy ezt vagy sötétebb árnyalatú palettát válasszam mert elsőre vadnak tűntek a színek de szerencsére
felkenve nem annyira intenzívek a színek. A bázist és az ajakpúdert se próbáltam, szerintem helyette még két szín elfért volna.
Kedvenceim jobbról a 3., 6. és a 7.
A csomagolás masszív, táskabarát de a nyári melegben azért nem szívesen cipelném magammal mert így is (túl)krémes.

Külcsín: 5 (a benne lévő tükör miatt 5*)
Termék: 4

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Nagyon krémes állag, ehhez képest meglepően tartós rajtam.
Kedvenceim jobbról a 3., 6. és a 7.

Külcsín: 5 (a benne lévő tükör miatt 5*)
Termék: 4

thegirlwiththemostcake

2018. július 6.

Régóta szemeztem vele, de mindig lebeszéltem magam róla. Végül pár napja vásároltam meg, ugyanis a rossmannban eléggé le volt értékelve - de én így sem gondolom, hogy megérte volna:( Nem vagyok az az abszolút matt rúzs párti, a krémesebb rúzsokat szeretem általában, de ez valahogy nekem sehogy nem fér bele a rúzs kategóriába.. ez színezett szájfény szerintem, nem több. Túl lágy, nehéz egyenletesen eloszlatni, nem is elég pigmentált (főleg a sötétebb színek). A primer meg talán még az ecset, ami jó benne, de amúgy nem tudom mit kezdek ezzel a palettával, szerintem nagyon béna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Guppi

2018. július 1.

Sokoldalúan kihasználható paletta. A formula nagyon lágy, annyira, hogy első alkalommal sikerült a pan aljáig beleszántanom az ecsettel, pedig nem kell belőle sokat felvinni, jó a fedèse. Nem szárít. Azt nagyon fènyes hatást èn nem látom, de emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Kingucii

2018. április 23.

Nagyon szép színek vannak benne, eddig balról a 2.-tól az 5.-ighasználtam.
Tetszik, hogy tartalmaz ecsetet, nagyon szépen, precízen lehet vele ajkakat festeni.
Maga a paletta nagyon jó! Mivel a matt rúzsokat annyira nem preferálom, inkább a csillogóbb, fényesebb rúzsokat, így ezt a palettát nekem találták ki.
Glamour-napokkor vásároltam 2629 Ft-t. Megérte.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Nagyon szép színek vannak benne, eddig balról a 2.-tól az 5.-ighasználtam.
Glamour-napokkor vásároltam 2629 Ft-t. Megérte.:)