Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• C02 Evergreen 60s
  • C03 The Peach Boys

Nairam

2018. szeptember 19.

Kapkodva vettem meg, megtetszett a szine, azt hittem, ez egy nude rúzs,dobtam is a kosárba.Itthon jöttem rá, hogy ajakbalzsam :( amiből nekem van 8db, így ha tudom,hogy ez is az akkor nem veszem meg!!!!!! A csomagolása,kupakja, szép, a termék is ferde végű,mint egy igazi rúzs, teljesen úgy nézett ki, ezért nem is gyanakodtam a boltban. Felkenve abszolút nincs szine, totál átlátszó, büdös, ragadós, enyhén bizsergetős,hogy teltebbnek mutasson az ajak...mondanom sem kell,hogy semmit nem duzzaszt! Elhasználom csakazértis, de borzasztó! Egyedül a csomagolása ami ajakbalzsamhoz képest szép, de a többi minősíthetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

sailorluna

2018. augusztus 6.

féláron jutottam hozzá, a menta színűre esett a választásom. az ajkakon áttetsző, szép, balzsamos fénye van. jobban kedvelem az ilyen szolid fénylést, mint a szájfényeket. a kiszáradt ajkakat nem regenerálja, de puhít és kicsit ápol is a benne lévő olajoknak és viaszoknak köszönhetően. inkább sminktermék, mint ajakápoló, de olyan jól néz ki, hogy akciósan nem tudtam otthagyni. a teljes ára kissé sok lett volna érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó segédanyag.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.