Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Tiszta szín! Ez az élénk színű szemhéjpúder intenzív árnyalatot ad és fémes csillogásának köszönhetően ragyogóvá varázsolja a tekinteted. A meleg sárga, a barna és a bronz, a lágy menta zöld és korall Kuba színpompáját tükrözi.

5 árnyalatban elérhető:

• 01 Sunny Side
  • 02 Reggaeton
  • 03 Salsa Cubana
  • 04 Havana Drum
  • 05 Take It Mint

(Az összetevők színenként eltérhetnek.)

felicitas

2013. április 2.

A zöld van meg, és szeretném is, ha nem ülne be a szemem redőibe 3 óra alatt. Pedig mindig dicsérik milyen jó szemhéjam van, nem fedett, és mégsem marad a helyén. Jó indulattal 3 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

la.petite.peste

2013. január 4.

Én a menta színt vettem meg, és kis ecsettel szerintem klasszul lehet vele dolgozni, inkább csak fényt ad, mint erős színt, de így talán sokkal kihasználhatóbb is, gyönyörű eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

sugar bunnie

2012. október 15.

Akciósan jött velem az aranybarnás árnyalat. Eszméletlenül jól pigmentált, tényleg fémes hatást kelt a szemeken. Én kis szőrös ecsettel viszem fel, teljesen jó. Porzik ugyan, de utána letörlöm. Nálam teljesen rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

svivko

2012. október 4.

Ma a Müllerben találtam rájuk. A két barna nemigazán ragadta meg a fantáziámat, mellesleg majdnem ugyna olyan a két szín, az egyikbe kicsit több arany került. A zöldbe pedig inkább csak csillámok, mint pigmentek lakoznak. A narancssárgás rendben volt, de nem volt túl pigmentálva az se, aki pedig megnyert magának az a Salsa Cubana nevű árnyalat. Ami egy gyönyörű barackos szín, rózsaszínes csillogással, és teli van tömve mikrocsillámokkal. Egyszerűen gyönyörű.
A csomagolás nem lett túl komolyan véve, a sötét kupakon a sötét felirat, és a hat darab luk, amin a boltbal alig tudtam kiütögetni valamit a termékből. De ez a szín, akkor is megér egy ötöst. Főleg ennyiért! (945Ft- - a tus is. )

Update: Szerintem ezért a termékért nem kell szomorkodni. Botrány, amit a szemhéjamon azalatt a két nap alatt amíg viseltem, miket művelt! Alappal (Artdeco (eddig az életemet mentette meg, most csúnyán elvérzett) a második esélynél hatttalmas odafigyeléssel vittem fel) is egy nagy nulla. Jó, tökjó, gyönyörű szín. De minek, ha csak a dobozban mutogathatom, hogy - Hé, figyuz, ez van amúgy rajtam!-. Basszuska, pedig próbáltam a szívembe fogadni ezt a márkát is, de azt hiszem maradok a rúzsainál... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

andrej

2012. szeptember 20.

Én az "aranyosabb" barnát vettem meg, nem a sötétebbet, szép színe van. Könnyű felvinni, nagyon kevés is elég belőle. Szép csillámos, de nem túlzottan, csak amennyire kell.
Nap közepéig nagyon jól bírta, nap végén már csíkos volt. Könnyű lemosni, úgyhogy rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol