Catrice

Ár:   2468 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2017-es októberi-novemberi limitált kiadás

Nyolc tökéletesen harmonizáló szemhéjpúder matt és intenzíven csillámló hatással a csodás szemsminkért. A paletta tartalmaz egy selymes highlightert és egy púderes pirosítót is, mellyel igazán lenyűgöző smink készíthető.

Guppi

2018. június 24.

Nagyon praktikus, kis minden egyben paletta lehetne. A szemfestèkek porolnak, felvitelkor potyognak, a legtöbb szín nem elèg pigmentált. A pirosító szèp, termèszetes, de nem tartós. A highlighterben meg a hatalmasak a csillámok. Plusz a felső sorban lèvő szemfestèkek pici panje nekem (ès az ecsetemnek) nem praktikus, túl kicsi a felület, hogy rendesen felvegye az ecset a festèket.
A csomagolás szèp, az ötlet jó, de a kivitelezès lehetne jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

A csomagolás szèp, az ötlet jó, de a kivitelezès lehetne jobb.

gothmarypoppins

2018. június 7.

Ecsettel porolnak a szemfestékek, de kézzel szépen fel lehet vinni őket. A highlighter és a pirosító csillog, mint állat, érettebb bőrre nem ajánlom, ha gyűröttebb arccal ébredek, nem ezt fogom használni, minden apróságot kiemelnének. Zöld szemhez a színek passzolnak, inkább zöldes/lilás beütésű szürke a két nem semleges szín. A csomagolása szép, a tükör praktikus, ár-érték aránya úgy, hogy leárazva vettem, 1500 forint körüli összegért, megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

SMH

2018. május 4.

Én szerintem és és jó paletta. Érdekes a színek összeállítása, a lilát és a zöldet nem igazán értettem benne, aztán kipróbáltam a zöldet és beleszerettem. A highlighter szép benne, a pirosító nekem nem jön be mert nem szeretem a csillámos pirosítókat. Egyébként pedig egy szép nude paletta, utazáshoz praktikus mert lehet vele nappali és esti sminket is készíteni. Nekem a pigmentáltsága (Artdeco szemhéjalappal) rendben van, jó ecsettel és egy kis ügyességgel nem porzik annyira. Picit talán túl árazott volt, de a csomagolása az tényleg nagyon szép (khm én is azért vettem meg) a nagy tükör is klassz benne és elég strapabíró, szóval tényleg utazás kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

thegirlwiththemostcake

2018. március 30.

A pirosító tetszik - ez minden jó, amit el tudtam mondani róla sajnos. Ahogy előttem írták: nem elég pigmentáltak a színek és nagyon porzik is. Nekem még semmi szépet nem sikerült kihoznom ebből a palettából és talán nem bennem van a nagyobb hiba :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

seppunkata

2018. március 22.

Szinte egyedül csak a pirosítóját és highlighterét használom, a többi nekem gyenge, nem jó minőség... A matt barnát néha használom enyhe kontúrozáshoz, mivel szép hamvas barna, illetve a pici világos rózsaszínes színt belőle. De ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

wifee

2018. január 26.

A csomagolás tényleg szép. Egyáltalán nem pigmentált egyik szín sem. Az alsó sorban levő két matt szín jól használható átmeneti/satírozó színnek, a lila ugyan abszolút nem néz ki lilának feltéve de ezért pont jó semleges szín. A csillámok túl nagyok a csillámos színekben és elég nehéz úgy felvinni őket hogy a szín is tényleg látszódjon ne csak a csillogás. A highliter és a pirosító egészen használható,bár a highliterben szintén elég nagyok a csillámok szóval minden napra nem használnám. Összességében nem venném meg újra, sőt bánom is hogy kiadtam rá a pénzt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Aquariusgirl

2018. január 14.

Na, akkor mit is írjak??????????????????? Vegyesek az érzéseim. 1. Tényleg sokkal szebb életben, mint a fenti képen (ezért is vettem meg) 2. Az hogy gyönyörú, meg csodálatos, szerintem barokkos túlzás. 3. Tényleg praktikus a tartója, de ne feledjük, hogy egy kazal ecsetet kell hozzá vinni külön (persze, ha nem felejtjük el) ahhoz, hogy használni tudjuk. 4. Nem rosszak a színei, de igen porolnak és ezt nem bírja a szemem. Használok hozzá alapot, de míg felteszem is belepotyog a szemembe. És most tanultam meg CeCeDrake-től (köszi :-)), hogy nagyok a csillámok a csillogósokban, azért érzem kicsit "soknak" őket. 5. Ár/érték arányban persze nagyon jó, de nekem az előbbiek miatt nem lett kedvenc, minimális használat után tovább adom, ha valaki nagyon szeretné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

hadri

2017. december 10.

Tényleg gyönyörű ez a paletta, sajnos a kép nem adja valósághűen vissza a benne lévő színeket. Szuper praktikus, mert highlighter, pirosító, szemhéjpúder, valamint tükör is van benne. A szemhéjpúderhez alap mindenképpen kell, mert kicsit porol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

katuc77

2017. december 4.

Gyönyörű paletta, gyönyörű színekkel. A csomagolása nagyon táskabarát, jól záródik, és nagyon hasznos benne a tükör. Egy "baja" van, hogy minden ujjlenyomat meglátszik rajta, de nyilván ez nem von le az értékéből semmit. Ahogy a neve is mondja, komplett arc és szemsminket lehet vele készíteni. A matt barna kontúrozásra is, és mélyítő vonalba is szuper, bár nekem kontúrnak kicsit sötét. Nappali és alkalmi sminket is el tudunk vele készíteni, és az a pirosító, valami csodás! Nem mindegyik ecsettel működik jól, de sokat próbálgattam, és számomra egy teljesen lapos ecset vált be a legjobban, amivel épp csak felütögetem a színeket a szemhéjamra. A végén jól satírozható egy pufi ecsettel.
Ennek a képnek, ami itt található, köze nincs a valósághoz. El tudnék képzelni a palettába egy jó minőségű ecsetet is. Bár nem volt rá feltétlenül szükségem, de egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Theodora

2017. november 12.

Szerelem első látásra, annyira szép ez a paletta! *.* Ez a fotó valóban a nyomába sem ér az eredeti terméknek, mert az aranyszínű, nem pedig ilyen barbirózsaszínes kacatcucc.
Na, szóval, a színek szép kis nude barnás színek, az extra dolog benne a lila és a sötétzöld festék - mindkettő remekül passzol a barna szemekhez. (Barna szemekhez annyira egyszerű palettákat venni, mert szinte minden szépen kiemeli őket =)). A highlighterrel annyira nem vagyok elégedett, mert alig látszik, de a pirosító már jól szuperál. Nagyon jók a színei és ami a legfontosabb, hogy tartósak! Teszteltem már munkába, onnan edzésre menetellel. Mikor este későn hazaértem, még mindig ott volt a helyén, igaz a színek azért megkoptak, de még mindig vállalható volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.