Catrice

Ár:   1829 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,19 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. október 18.

Kiszerelés:   4,19 g
Lelőhely:   drogériák, online

2017-es októberi-novemberi limitált kiadás

Krémes textúrájú highlighter fényvisszaverő részecskékkel az extravagáns ragyogásért. A háromszög kialakítás precíz alkalmazást tesz lehetővé - még a szemöldökcsonton vagy az ajak feletti cupido ívnél is.

Brbgi

2018. július 18.

Sajnos állandóan beleragad az alapozómba, és görcsössé válik tőlem. Ritkán szoktam a szemöldököm alá és a szám fölé használni, arra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

umpalumpa

2018. február 26.

Nem vagyok oda a stick megoldásokért, főleg highlighterben, de ez valami csodaszép! A színe fehérnek tűnik, de nem jeges, hideg, hanem meleg, enyhén arany(?). A tokja fenomenális. Engem megvettek vele.
Nem állítom, hogy egész nap ragyogok vele, de jó pár órán át látható, persze csak finoman, nem erőteljesen.
Sajnálatos, hogy limitáltan volt kapható, különben mondanám, hogy vegyétek, mert megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

Ritarou

2018. február 26.

Az egyik webáruházban kerestem valamit, amikor beleakadtam ebbe a limitált kollekcióba. Megnéztem a német nyelvű bloggerinák képeit róla és máris akartam belőle. A dizájn azonnal tetszett, stílusosnak találom a formát, a színeket. A finom ragyogásért odavagyok! Könnyen kenhető, rendkívül krémes állagú a rúd, szépen el lehet oszlatni ujjakkkal bárhol. Alig látszik, ez pozitív értelemben, de az összképen sokat javít. A lágy sminket kedvelőknek való kis különlegesség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

AnettDemeter

2018. január 14.

szerintem életem legjobb highlitere :D kár hogy limitált kiadás :c nagyon szép hétköznapi viseletekre való fénye van egyáltalán nem bele az arcodba történet amit imádok és e mellé még nagyon könnyen is eldolgozható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

IAlinka

2017. december 9.

Egyszerűen csodálatos ez a termék. Hamar a kedvencemmé vált. Nagyon szép, vissza fogott fénye van és ezért is tökéletes a hétköznapokra. Akik a nagyon erős atom highlighterezést szeretik azoknak kevés lesz ez a termék. Nekem nagyon megérte!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

lovecreams

2017. november 7.

Gyönyörűséges az egész kollekció..szebb, mint képeken.
Ez a "highlighter stick" nagyon krémes, könnyű felvinni és csodásan ragyog..javaslom, hogy aki tudja, próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Gyönyörűséges az egész kollekció..szebb, mint képeken.

CeCeDrake

2017. november 3.

Douglas stick mellé szerettem volna valamit, ami talán helyettesítheti, de ez nem az a termék. Azon a területen, ahol használtam, piros lett a bőröm és égett. Nekem nem érte meg az árát, szépnek szép, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.