Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,55 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. október 17.

Kiszerelés:   2,55 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es októberi-novemberi limitált kiadás

A finom, színtelen textúra különlegesen fénylő hatást eredményez az ajkakon, holografikus csillámokkal. Alkalmazható önmagában vagy ajakrúzs fölé.

TimyeK

2018. július 2.

Alapvetően a csomagolása miatt vásároltam meg. Maga a termék nagyon szép, de nem építhető, mert akkor ilyen fehéres lesz a számon. Rúzsra nem jó, igazából csak ajakápoló fölé tudom használni vékony rétegben. Ennyi pénzért nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

umpalumpa

2018. március 4.

A glow stick mellett ezt is beszereztem. Ez nem okoz akkora euforiat. Ugyan nagyon szep, de talan az ifjaknak valo inkabb. Kell ala ajakapolo, ha magaban hasznalom, vagy szines ruzs tetejere szoktam meg kenni. Hidegben, amig nem folyik le minden smink az arcomrol, addig highlighternek is elmegy. Irizalo rozsaszin fenye van. A tokja ennek is nagyon bejon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.

Ritarou

2018. február 26.

Ó, ha én 20 éves lennék minden nap unikornisnak sminkelném magam : D.
Ez az ajakszín is kicsit olyan egyszarvús az irizáló rózsaszínjével. Megfelelő környezetben használva sztem jól mutat magában is, de rúzs tetején az igazi. Egy kis fémes fényt ad és picit világosabb tónust. A csomagolás is bejön, az egész Tomaszewszki-sorozatért odavagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Ó, ha én 20 éves lennék minden nap unikornisnak sminkelném magam : D.

Matryoshka

2017. november 15.

Valóban elég túlárazott, de nagyon jól néz ki/ a hatásával is elégedett vagyok, szép a fénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

CeCeDrake

2017. november 3.

...elég ötlettelenek, hogy ezt piacra dobták. Az árát semmiképp nem éri meg. Önmagában egész jó lenne, de állandóan kenni kell és még szárít is. Rúzs felett meg nagyon gagyi. Ahogy a csomagolása is. Szépnek szép, arra jár az 1 db csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Piko888

2017. október 31.

Először azt hittem sima highlighter, nem értettem miért van kétféle stick highlight a polcon, mire leesett, hogy ez ajakápoló. Különleges darab, bár abszolút lehet létezni nélküle. Szerintem helyettesíthető strobe cream szájra applikálásával, aki ilyesmi hatásra vágyik. A tubusa mutatós, de garantáltan szétesős és nagyon kevés termék van benne.: egy átlagos rúzs fele. A jópofasága miatt szerintem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.