Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es októberi-novemberi limitált kiadás

Magas fedésű textúra ultra matt hatással a kifejező ajkakért. Elegáns csomagolásának köszönhetően nem csak egy ajakrúzs, hanem minden táska ékszere.

2 árnyalatban kapható

emb1p3

2019. január 3.

Ár-érték arányt félretéve, a piros verziója legjobb rúzs, amit valaha használtam, budget és high end darabjaimat is ideértve, és ezt úgy mondom, hogy kb. 16 éves korom óta a no makeup makeup-om a vörös rúzs. Matt, tartós, de kellemes hordani, nem szárít, és az ajkak ráncocskáiba is csak annyira ül bele, amennyire az elkerülhetetlen, a színe univerzális, se túl hideg, se túl meleg, mindenkinek jól áll. Ó, és a csomagolás súlyos fém, gyönyörű mintával, ennél már tényleg csak az Estée Lauder All Day-é szebb. Ha pedig belegondolok, hogy ~600 forintért vettem kifutó termékként, akkor meg már szinte viccesen tökéletes, manapság tényleg felesleges egy Catrice rúzs áránál többet költeni a minőségért, bezzeg 10 éve még nem volt ilyen kánaán a drogériákban.
Ráadásul a Catrice CF, úgyhogy a magam részéről úgy döntöttem, hogy ezentúl nem terhelem magam a gonosz kapitalizmus által elénk borított árubőségben való válogatásból származó döntési fáradtsággal, ha elfogy egy rúzsom, akkor a Catrice-től veszek egy újat és probléma letudva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Thumpa84

2018. december 28.

Beleszerettem a szinebe es meg is vettem, mielott velemenyt olvastam volna. Valoban foltos felkenes utan. Tettem fel elotte carmexet hatha az segit. Eddig az evest jol birja meglatjuk nap vegen hanyszor kellett igazitanom
Update lesz kesobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

Update lesz kesobb

lohnerniki15

2018. november 14.

C02, Lucy's red. Egyik kedvenc rúzsom. Nagyon tartós, gyönyörű a színe, vadító, pont annyira matt, amennyire kell. Nehezen kenődik el, ivásálló, sokáig csók és evésálló is. A külseje nagyon szép, és nagyon jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Susie0011

2018. május 21.

Ahhhw tökéletes a legjobb rúzs amit valaha használtam
nagyon jó érzés viselni tartós szuper illatú csak sajnos limitált kiadás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Ahhhw tökéletes a legjobb rúzs amit valaha használtam
nagyon jó érzés viselni tartós szuper illatú csak sajnos limitált kiadás volt

Sissim

2018. február 14.

A kedvencem ebből a lilás árnyalat, tartós és gyönyörű :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

A kedvencem ebből a lilás árnyalat, tartós és gyönyörű :D

bakocsenge

2018. február 5.

Mindkét darabot tesztelem már jó ideje. Vagyis tesztelném, mert a lilás szín hordhatatlan: krémesnek krémes a textúra, felvinni is felettébb könnyű, de onnantól kezdve valami borzalom, elmászik, gyorsan elkenődik és valóban foltos. Nagyon sajnáltam, ajándékba kaptam meg, heteket vártam rá, de óriásit koppantam.

Ellenben a piros színű, az valami csoda. Könnyű felvinni, szinte ráköt az ajkaimra és nem is szárít egyáltalán. Az illatuk is fantasztikus a rúzsoknak, engem valamilyen sütire emlékeztet. Hogyha a lilát kéne pontozni, akkor kettőt adnék. De én a pirosat pontozom most. Az megérte a pénzét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

vandanikoletta

2017. december 9.

Nekem a piros szinu van meg belole. Gyönyörú szín, nekem egyáltalán nem foltos. Nagyon pigmentált már egy rétegben is. Viszonylag tartós is. Imádom. Kár, hogy csak limitált kiadás :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

IAlinka

2017. december 9.

Az elöttem lévőket olvasva ők a szilvás színű változatot vették meg, és amikor a boltban le swatcoltam en is foltosnak találtam így a pirosat vettem meg. És milyen jól tettem!
Én sosem voltam az a piros rúzsos lány, de ez a rúzs valami fantasztikus. Irtó pigmentált, gyönyörű színe van és az illata is teljesen rendben van. Folyton ezért nyúlok. Ezt eltalálták de nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

CeCeDrake

2017. november 3.

Gyönyörű darab!
Sajnos a beltartalom nem az.
Iszonyú foltos. Ecsettel meg egy örökkévalóság, amire hordható állapotba kerül. Utána viszont nagyon hamar foltos lesz.
Nekem nem jött be. Mindkét színt meg akartam venni, de így nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Gyönyörű darab!
Sajnos a beltartalom nem az.
Nekem nem jött be. Mindkét színt meg akartam venni, de így nem fogom.

Szaszmancs

2017. október 28.

Brutálisan szép mindkét szín és bársonyosan matt textúrájúak, a teszterek nagyon megfogtak, de végül csak a lilát hoztam haza. Ezt a színt már több termékkel is próbáltam a számra varázsolni, de mindig problémásnak bizonyult, sajnos most is. Nagyon sok rétegben kell felvinni ahhoz, hogy ne legyen foltos és kerülni kell az ajkak összedörzsölését, mert az is foltosodáshoz vezet. Egyelőre nem sikerült hordhatóan felkennem, de nem adom fel. A rúzs egyébként gyönyörűen, élesen van vágva, szép a csomagolása és finom az illata. Viszont sajnos ajánlani nem tudom, csak olyanoknak, akik szeretik a kihívást. Azért érdekelne a málnaszín is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.