Catrice

Ár:   929 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Szemöldök formázó ecset.

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Elég vékony, jól felveszi a terméket, precízen lehet vele dolgozni, a végén lévő kefe is hasznos és jól működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Alice83

2019. március 14.

Jó lenne ha nem eset volna szét az első használatkor mikor a kezembe vettem..megragasztottam de azért 1000 ftért legalább megfelelő ragasztást elvártam volna..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

gardosivi

2017. augusztus 9.

Szemöldök púdert picit nehezebben veszi fel az ecset, valószínüleg az anyaga miatt, de amúgy tökéletes. Szeretem, hogy ilyen kettő az egyben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Hencs

2017. március 23.

Catrice termékkel használom és tökéletesen szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Catrice termékkel használom és tökéletesen szuperál.

Honeyreka

2016. december 3.

tökéletes szemöldököt lehet vele készíteni, nem olyan vastag, mint pl. a H&M hasonló terméke.Én is pomade-del használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

foxinthebox

2016. június 18.

Pomade-hez kerestem olyan ecsetet, aminek a végén van kefe is, szerintem praktikus kis találmány az ilyesmi. Drogériás fronton ez az egyik opció, a másik pedig az Essence új kollekciójának a szemöldök ecsete, de már ránézésre is látszott, hogy az túl vastag és nagy precíz felvitelhez. (Porhoz talán jobb lehet, illetve ha vastag a szemöldököd.)
Szóval őt vettem meg. A pomade-et eddig Essence ferde ecsettel használtam, ahhoz képest ez picit vastagabb, illetve kevésbé széles. Aki pontosan, szálazó technikát használva viszi fel a terméket, az lehet vastagnak találná ezt is. Én inkább satírozom a terméket a szálak közt, mert nem annyira ritka a szemöldököm, az eredmény így ugyanaz, de sokkal gyorsabban elkészülök. Kényelmesebbnek tartom használni, mert az ecset nyele sem annyira nagyon vékony. Rugalmasak az ecset szálai, nem túl merev, de nem is nyeklik-nyaklik.
A kefe a másik végén talán egy fokkal lehetne puhább is, de igazából nem karcol vagy ilyesmi. Nagyon praktikus, előtte-utána átfésülöm vele a szemöldököt, így nem tapadnak össze a szálak, természetesebb a végeredmény.
Egyelőre nekem bevált, pár használat után ötöst adok, mert jól végzi a dolgát, megéri az árát is, illetve szerintem hiánypótló terméknek számít a drogériákban. Tetszik, örülök, hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.