Catrice

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

A paletta négy holografikus highlightert és egy színtelen, nedves hatást kölcsönző arcfényt tartalmaz.

ghostofcampnou

2020. május 27.

Nagyon jól kihasználható paletta, főleg melegebb/olive tónusú bőrre. A legsötétebb színt néha a szememre is szoktam használni, remekül mutat. Én leárazva vettem meg, teljes áron kicsit drága, de talán még úgyis megéri, ha az ember szereti a highightereket és már unja a megszokott pezsgőszínt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

inimini

2019. október 18.

Karácsonyra kaptam a kis szépséget és mit ne mondjak azóta is elbűvöl. Porként inkább tavasszal-nyáron van értelme, az arcfény alappal pedig őszi-téli napokon jó páros:) Egyetlen szín van amit sajnos csak nyáron tudok használni (nesze neked világos bőr) a másik 3 egész éves mulatság. Plusz pont hogy építhető, szóval munkába és egy buliba ugyanúgy szuper termék. Nagyon ajánlom ár érték arányban is:)!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Natalie

2019. augusztus 24.

Highlighter mániás vagyok és a holografikus hatású körömlakkok a másik nagy kedvenceim. Pont nem izgat,h 40 felett járok már csak azért sem,mert YT-on már megnéztem pár videót ilyen termékkel és beleturkálva a teszterbe,egyátalán nem durva hatású cucc ez. Nem durva,hanem nagyon klassz. Építhető,nyilván ezzel nem esek túlzásba. A por állagúak tartósabbak,az arcfény kimondottan tetszik,de hamarabb eltűnik rólam,ezen ügyben még tesztelgetem,néhány használat után még nem mernék bátrabban nyilatkozni. Azt gondolűm,h a Catrice highlighterekben kimondottan jó,nem egyszer tapasztaltam,h sokszoros árú nagy nevű társait nevetve lepipálja. Persze nem mindet. Ha jól rémlük 10 € -t fizettem érte,de cserébe nem kevés benne az anyag. Eddig úgy érzem jó vétel volt,hosszabb távú használat után frissítek,ha változna a véleményem. Még annyit,h egyátalán nem durván holografikus hatású,simán felkenem hétköznap is,ha úgy alakul.
UD:még mindig azt gondolom,h erős a Catrice highlighterekben,de összehasonlítva egy új LE kiadással,háát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

JustGlitter

2018. október 27.

Nagyon ráállt a Catrice a holo-témára, nagyon jók is a termékeit, ez pedig valami eszméletlen. Gyönyörű, tartós, szépen csillog, és bár nem olyan nagyszemű csillámok vannak benne, szépen el lehet dolgozni.
Mindegyik szín nagyon jól néz ki, nem porolnak, vagy hullanak. Mellettük van egy ilyen primer/sminkalap szerűség, amit a highlighter alá kellene felkenni, hogy tartósabb legyen a végeredmény... Nem tudom, én még nem használtam, anélkül is ottmarad a helyén, szépen látszódik a bőrön, de gondolom van jelentősége.
Megéri az árát, mindenkinek ajánlom, annak is, aki nem kimondottan szereti a feltűnő színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

trixyyhprincess

2018. április 10.

Ez valami elkepeszto termek lett a Catricetol, nalam nagy sikert aratott!😍
Feltem megvenni, mert nem olvastam elotte rola semmit, de nem bantam meg kicsit sem. Veszedelmesen gyonyoru csillogast ad, az arcfenyre szepen ratapad a por es egesz nap fent marad. Nagy a szerelem vele, imadom, erdemes volt megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Ez valami elkepeszto termek lett a Catricetol, nalam nagy sikert aratott!😍