Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2012 januári limitált kollekció

3 árnyalatban kapható.

vador

2014. október 8.

Walk on air - nagyon szép, nagyon igényes, nagyon rosszul áll. :D Vagy hát na, kicsit testidegen, az ennyire rózsaszín dolgokhoz nem vagyok hozzászokva, egyébként is, üvegből barackosabbnak tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Dorka92

2012. július 2.

Nekem a középső van meg. Amikor megvettem tetszett, hogy szép visszafogott barackos, de ha felkenem már sokkal durvább, feltűnőbb! Ami nekem nem gond, de lehet, hogy másnak igen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Széncinke

2012. január 31.

Nekem a 02 Walk on air árnyalat van meg, a barackos színű. 2 réteg kell a jó fedéshez, a tartóssága szerintem átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.