Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online

A lágy és selymes púder, gyöngyház hatással rendelkezik, mellyel gyönyörűen kiemelhetjük arcunkat. A Highlighting Púder két árnyalatban érkezik a Catrice állványokra – lágy pink és pezsgő színekben – ragyogó fényt, visszafogott csillogást hagyva az arcunkon. Az egyedülálló dizájn még ragyogóbbá teszi ezt Highlightert.

3 árnyalatban kapható

vaudrey

2018. június 4.

Általában szeretem a Catrice termékeket, de ez nem lopta be magát a szívembe. Nagyon nehezen látszik az arcomon, ha éppen látszik, szóval aki visszafogott dologra vágyik, annak lehet bejön, de nekem már túl diszkrét. (Merry Cherry Blossom!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Pirkko

2017. november 16.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Csillámporos és nagyon fog. Nem sok highlightert próbáltam eddig, de nem hiszem, hogy normális, hogy még a párom is tiszta csillámporos tőle egy puszi után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

kiflimorzsa

2017. szeptember 8.

Ez csak amolyan impulzusvásárlás volt a részemről, rossz kedvem volt és azt gondoltam, hogy szükségem van valami csillogóra, ezért bedobtam a kosárba a champagne campaign árnyalatot. Nos, amikor először kipróbáltam, csalódott voltam, mert egyszerűen nem láttam egyáltalán a hatását... aztán ma gondoltam egyet, és feltettem az arcomra, amin csak egy áttetsző púder volt, de ezúttal nem sajnáltam jól belemártani a nagy pufi higlighter ecsetemet, és egész más lett az eredmény... halvány, természetes ragyogás, nem túlságosan aranyló (amitől mindig rettegek, meggyőződésem, hogy nem áll jól nekem az arany) és kibírt egy elég komoly edzést is, sminkfixáló spray nélkül. Szóval szerintem abszolút nyerő, a lényeg, hogy a legyezőecset nem tudja úgy felvenni a terméket, mint a tömöttebb highlight ecsetek, nem tudom miért van így, de abszolút beleszerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Kedi81

2017. május 25.

Még eddig nem használtam highlighting terméket,gondoltam egy olcsóbbal próbálkozok,így esett a választásom Rá,015-ös Merry Cherry Blossom árnyalat van meg,halvány rózsaszínes-ezüstös színű,nekem tetszik,nem túl mű a hatása,de mégis látszik,nyilván nem olyan tartós,de úgyse használok highlightert minden nap,így amíg nem próbálok ki egy minőségibb terméket addig kap egy 4 csillagot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Timeajam

2017. május 8.

A legrosszabb highlighter, amit megvettem. Igazán nem is lehet látni az arcomon, az üzletben amikor kipróbáltam a kezemen nagyon szépen nézett ki. Csalódott vagyok. Nem is tudom, h el tudom e használni, talán szemhéjpúder alapnak. 😏 Olcsó, rossz minőség. Nem tudom javasolni senkinek. Ha lehetne csillagot sem adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Maja92

2017. május 8.

Merry cherry blossom árnyalatban vettem meg és hétköznapokra szerintem tökéletes, természetes hatású. Tartós is, egész délután fent marad az arcomon.

Update: Kipróbálva jobb highlightereket, már elég gyengének látom. Építeni nem lehet, mert ha megpróbálom inkább átmegy rózsaszínbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.