Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 5.

Kiszerelés:   8,8 g
Lelőhely:   drogériák, online

Púderes highlighter lágy pasztell színekben, melyek önmagukban és keverve is használhatóak a ragyogó végeredményért. Felvíve leheletnyi színt adnak az almácskáknak, lenyűgöző csillámló hatással.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

A fehér/ezüst színt lehet használni legfőképp, mert a többi tömény színt ad az arcra, és nem mutat jól. Azonban azzal a színnel nagyon meg vagyok elégedve, természetes csillogást kölcsönöz. A többi színt is lehet egyébként haszláni, csak szemre, ugyanis viszomylag pigmentáltak... Végülis akciósan vettem, kb. 500 Forintomba került. Így végülis megéri hogy egyben highlighterként és szemhélypúderként is funkcionál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

Ralynna

2018. február 20.

Nem vagyok elragadtatva tőle. Fényt alig ad, csak tömör szín az arcon, és nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretnék sárga és zöld színű lenni. Ezen kívül az állaga nagyon kemény és porol. Elajándékoztam, hátha más tudja használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.