Catrice

Ár:   1325 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   drogériák, online

2017-es januári limitált kiadás

Csillogó primer, mely tökéletes smink alá emellett pedig enyhe fényt ad a bőrnek. Pipetta applikátorral.

Luminious Light árnyalatban kapható.

Amadea

2017. szeptember 6.

Sajnos nem vált be. Próbáltam alapozó alá és abba keverve, de se az ígért enyhe fényt, de az alapozó szebbé tételét nem értem el. Egy időre félretettem, hogy később még próbálkozom vele, de rám romlott (túrós lett az állaga), ezért kiöblítettem a cuccot és megtartottam az üvegcsét. Legalább ennyi jó volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

r0606

2017. február 20.

Szép ragyogást ad a bőrnek, viszont az alapozó nem lesz tartósabb tőle! De nem rossz kis cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.