Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   drogériák, online

• Hosszantartó hatású
  • A ferde applikátor pontos felvitelt tesz lehetővé

Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

drebeka

2024. március 25.

Nagyooon szeretem. Könnyű a használata, tökéletesen fenntartja a tincses/soros pillákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

lucus999

2024. február 25.

legjobb szempillaragasztó! átlátszóra szárad így észre sem lehet venni, nagyon tartós, könnyű vele felragasztani a pillákat és nem tépi ki a saját szempilláim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

bogicicus

2024. február 8.

Nekem nagyon bevált
A tincses szempillákat ezzel teszem fel és van hogy 2-3 hétig is fent marad. Nyilván ilyenkor nem érheti víz de még így is jobban megéri mint az épített pilla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 8.

Nekem nagyon bevált

Monica83

2023. szeptember 30.

A legjobb! Reggel tettem fel a pillàt és este alig tudtam leszedni! Jól kell használni...😏 Micellàs vízzel letisztítom a szempillàm hagyom megszàradni.Aztàn bekenem a pillàt pár màsodpercig szàrad utàna teszem fel sima egyszerű csipesszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 30.

CzDorottya10

2023. szeptember 30.

Mintha be se kentem volna vele, egyeltalán nem ragad oda a pilla, ha mégis 2 pislogás és konkrétan lepotyog. csomószor próbálkoztam vele, de egyszer sem ragadt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 30.

mrtnnmi

2023. április 11.

Ezzel kezdtem a műszempilla hordását és azóta is ezt használom. Tökéletesen végzi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 11.

btrxzsmlics

2023. március 13.

A műszempilla építésről lemondtam, mert minden szempillásnál 1,5 hét múlva már alig volt szempillàm, így ez nekem nem megérős túlzottan. Áttértem a soros szempillákra. Eddigi legjobb ragasztóm, gyorsan szárad, nem irritálja a szememet és reggeltől estig még zsírgőzben is bírja(konyhán dolgozom).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 13.

ecet

2022. június 30.

Nagyon szeretem! Az applikátoros megoldás szimpatikus, praktikus. Maga a termék gyorsan megszárad, nem kell túl sokat várni rá. Jól tart, nem érzem azt, hogy bármelyik szellő le tudná fújni a pillaim. A leszedés viszont egészen egyszerű, nem tépi annyira a szemhéjam. Nem irritál.
Update: végigtomboltam egy koncertet elképesztő melegben, mozdulatlan pillákkal😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 30.

cattitude

2022. június 6.

nekem bejött, sokkal jobb ez az applikátoros megoldás, mint a csőrös kinyomogatós tubusok. nem köt meg hamar, kicsit várni kell a teljes száradással, de ezt nem annyira bánom, mert ha elrontom, akkor könnyű korrigálni. ha megszáradt, onnantól tartós, 14-16 órát simán kibír meleg, párás időben is. a műszempillát se bántja, könnyen le lehet szedni használat után a maradék ragasztót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

annasara82

2021. november 12.

Katasztrófa! Bármennyire próbáltam soha nem akart a belső szemzugba normálisan felragadni és olyan érzésem volt, mint bármely fuvallat levihetné a pillákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 12.

Tartósítószerek: Phenoxyethanol