Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Hosszantartó hatású
  • A ferde applikátor pontos felvitelt tesz lehetővé

Vegán

kiskacsa480

2020. augusztus 6.

Hirtelen ez volt a legkézreesőbb megoldás ezért választottam. Az ára kedvező és tetszik az aplikátor. Néha könnyezek, így voltak aggájaim, de simán bírta a strapát. Oly annyira jól tart, hogy kicsit kellemetlen is levenni, ezért pici micellás vizet teszek egy fültisztítóra és levétel előtt meggyengítem vele, úgy szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

HeniM

2020. április 25.

Megvettem, mert duo sehol se volt, se Revlon (a kedvencem), és hát... hamar elenged, csak pici, nagyon láthatatlan, vékony szempillákkal működik, ideig-óráig. Elfogy, vagy ha találok végre a megszokott ragasztóim, akkor kidobom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Tartósítószerek: Phenoxyethanol