Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. március 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bogirepcsin

2014. június 13.

éppen most dobtam ki a Coralista árnyalat maradékát, és nagyon nagyon hiányozni fog.
az árnyalat tökéletes, az illata mennyei (ha jól érzem karamellás), az ajkaimat is hidratálta, ilyenkor tavasszal pedig szeretek szájfények után nyúlni.
nem találtam még meg a tökéletes utódját, sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

nem találtam még meg a tökéletes utódját, sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

bandita

2013. november 28.

Azt hiszem, a képen látható árnyalattal rendelkezem Springsteen33 jóvoltából. Ez a szín több, mint merész választás, de meglepően jól funkcionál. Szépen egybeolvad a barnásvörös kontúrceruzával és igen kifinomult hatást kelt. Puhán fénylik, csillámmentes, és hidratál.
Köszönöm Springsteen, tudatom veled, hogy IGEN, én ezt bizony megtartom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 28.

Köszönöm Springsteen, tudatom veled, hogy IGEN, én ezt bizony megtartom! :)

Hettii

2013. november 28.

Rossmannban vettem 250 Ft-ért (kiárusítás volt). Nem vagyok egy nagy szájfényes, a rúzsokat jobban szeretem, de ennyiért nem hagyhattam ott ezt a szép árnyalatot. A kipróbálása után rájöttem, hogy ez bizony tökéletes választás volt. A 080 Bare Necessity mellett döntöttem, csodás nude színű. Gyönyörűen csillogóvá és enyhén színezetté teszi az ajkaimat. Csillámmentes. Az illata finom vaníliás. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Mozart

2013. november 6.

Hmm.. most nézem a dátumokat, hogy már nem is gyártják, úgyhogy örülök, hogy én még kaptam a Rossmannban Peach Boy árnyalatú szájfényt. Nagyon szép narancssárga, tartós, gyönyörű fénye van és így leárazva 350-ért (ha jól emlékszem) nagyon megérte. Az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Pöti

2013. április 22.

Knock on wood árnyalatom van. Drogériás viszonylatban a legszebb nude szín. Kár, hogy kivonják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

NiDDA

2013. március 27.

Nem vagyok egy rúzsos, szájfényes, de most mégis megkívántam. Akciósan 699 egyébként most a Rossmannban, gondolom, készlet kisöprés.
A Bare Necessity-t vettem meg, egy nude szín. Sajna a szám színét nem fedi el teljesen, nem is erre hivatott, de ad neki egy világosabb csillogást. Elég ragaszkodó, de azért kopik. Összességében nem rossz. Nem egy csodaszer, úgyhogy legyen 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

angeltear

2013. március 23.

Én egy világos rózsaszínt (Naturally Pink) vettem, direkt natúr színt szerettem volna, ami enyhén megszínezi az ajkaim, ez tökéletes választásnak bizonyult! :) Nagyon jó illata van, gyönyörűen csillog az ajkakon, nem ragacsos, bizonyos mértékig csókálló, mérsékelt evést-ivást kibír. Az applikátorával kicsit meggyűlt a bajom, elég furcsa kialakítású, először nem tudtam, hogyan is kellene jól használni, de hamar beletanultam és hozzászoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

keettee

2013. február 27.

Update:

A napokban használtam először egy parti alkalmával, ugye nem kell mondanom, h mindenki az ajkaimat bámulta? :) És a csábítás is sikeres volt :D

Akciósan vettem a "little red dress" elnevezésűt, mit ne mondjak, eszméletlenül szexi...csodás színe van, majd hogy nem megkívántam az ajkaimat :) azt hiszem ezzel gyerekjáték lesz a csábítás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 27.

Update:

tuzgyujto

2013. február 27.

Akciósan vettem meg a Peach Boy árnyalatot, de nem tudom, mit írjak róla. A színe a neve ellenére inkább narancs, abból is a brutálisabb fajta, viszont gyönyörű, mikrocsillámos. A pigmentáltsága közepes, dehát aki teljeset akar, az vegyen rúzst, ezzel nincs is bajom. Viszont az applikátor sehogy nem illeszkedik az ajkaimhoz, nagyon kemény és otromba. Emiatt a felvitele gyakran foltosra sikeredik, ami egy ilyen élénk árnyalatnál elég nagy baj, muszáj rásegítenem az ujjacskáimmal az eldolgozásra. Viszont cserébe igencsak tartós, szóval úgy gondolom, hogy 700 forintért megérte, de örülök, hogy teljes áron nem vettem meg.
update. Javítom öt csillagra, hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

update. Javítom öt csillagra, hidratál.

lumiukko

2013. február 8.

Knock on wood árnyalata van meg nekem. Nagyon szép, egyenletes a fedése, egyáltalán nem ragadós, kb 1,5 órát bír ki. A Colorshow szájfények nekem 1 fokkal tartósabbnak bizonyultak, úgyhogy így csak 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.